Terminarz mistrzostw świata w Rosji

Faza grupowa

14 czerwca
Grupa A: Rosja – Arabia Saudyjska,
godz. 17:00, Moskwa

15 czerwca
Grupa A: Egipt – Urugwa
godz. 14:00, Jekaterynburg
Grupa B: Maroko – Iran
godz. 17:00, Petersburg
Grupa B: Portugalia – Hiszpania
godz. 20:00, Soczi

16 czerwca
Grupa C: Francja – Australia
godz. 12:00, Kazań
Grupa D: Argentyna – Islandia
godz. 15:00, Moskwa
Grupa C: Peru – Dania
godz. 18:00, Sarańsk
Grupa D: Chorwacja – Nigeria
godz. 21:00, Kaliningrad

17 czerwca
Grupa E: Kostaryka – Serbia
godz. 14:00, Samara
Grupa F: Niemcy – Meksyk
godz. 17:00, Moskwa
Grupa E: Brazylia – Szwajcaria
godz. 20:00, Rostów nad Donem

18 czerwca
Grupa F: Szwecja – Korea Płd.
godz. 14:00, Niżny Nowogród
Grupa G: Belgia – Panama
godz. 17:00, Soczi
Grupa G: Tunezja – Anglia
godz. 20:00, Wołgograd

19 czerwca
Grupa H: Polska – Senegal
godz. 14:00, Moskwa
Grupa H: Kolumbia – Japonia
godz. 17:00, Sarańsk
Grupa A: Rosja – Egipt
godz. 20:00, Petersburg

20 czerwca
Grupa B: Portugalia – Maroko
godz. 14:00, Moskwa
Grupa A: Urugwaj – Arabia Saudyjska
godz. 17:00, Rostów nad Donem
Grupa B: Iran – Hiszpania
godz. 20:00, Kazań

21 czerwca
Grupa C: Francja – Peru
godz. 14:00, Jekaterynburg
Grupa C: Dania – Australia
godz. 17:00, Samara
Grupa D: Argentyna – Chorwacja
godz. 20:00, Niżny Nowogród

22 czerwca
Grupa E: Brazylia – Kostaryka
godz. 14:00, Petersburg
Grupa D: Nigeria – Islandia
godz. 17:00, Wołgograd
Grupa E: Serbia – Szwajcaria
godz. 20, Kaliningrad

23 czerwca
Grupa F: Niemcy – Szwecja
godz. 17:00, Soczi
Grupa F: Korea Płd. – Meksyk
godz. 20:00, Rostów nad Donem
Grupa G: Belgia – Tunezja
godz. 14:00, Moskwa

24 czerwca
Grupa G: Anglia – Panama
godz. 14:00, Niżny Nowogród
Grupa H: Japonia – Senegal
godz. 17:00, Jekaterynburg
Grupa H: Polska – Kolumbia
godz. 20:00, Kazań

25 czerwca
Grupa A: Urugwaj – Rosja
godz. 16:00, Samara
Grupa A: Arabia Saudyjska – Egipt
godz. 16:00, Wołgograd
Grupa B: Hiszpania – Maroko
godz. 20:00, Kaliningrad
Grupa B: Iran – Portugalia
godz. 20:00, Sarańsk

26 czerwca
Grupa C: Dania – Francja
godz. 16:00, Moskwa
Grupa C: Australia – Peru
godz. 16:00, Soczi
Grupa D: Islandia – Chorwacja
godz. 20:00, Rostów nad Donem
Grupa D: Nigeria – Argentyna
godz. 20:00, Petersburg

27 czerwca
Grupa F: Meksyk – Szwecja
godz. 16:00, Jekaterinburg
Grupa F: Korea Płd. – Niemcy
godz. 16:00, Kazań
Grupa E: Serbia – Brazylia
godz. 20:00, Moskwa
Grupa E: Szwajcaria – Kostaryka
godz. 20:00, Niżny Nowogród

28 czerwca
Grupa H: Senegal – Kolumbia
godz. 16:00, Samara
Grupa H: Japonia – Polska
godz. 16:00, Wołgograd
Grupa G: Anglia – Belgia
godz. 20:00, Kaliningrad
Grupa G: Panama – Tunezja
godz. 20:00, Sarańsk

1/8 finału
30 czerwca: 1C – 2 D, (Kazań, godz. 16:00)
1A – 2B, (Soczi, godz. 20:00)
1 lipca:1 B – 2 A, (Moskwa, godz. 16:00)
1 D – 2C, (Niżny Nowogród, godz. 20:00)
2 lipca: 1 E – 2 F, (Samara, godz. 16:00)
1G – 2H, (Rostów nad Donem, godz. 20:00)
3 lipca:1F – 2 E, (Petersburg, godz. 16:00)
1 H – 2G, (Moskwa, godz. 20:00)

Ćwierćfinały
6 lipca: I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2
Niżny Nowogród, godz. 16:00
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2
Kazań, godz. 20:00
7 lipca: III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2
Samara, godz. 16:00
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2
Soczi, godz. 20:00

Półfinały
10 lipca: zwycięzca meczu I – zwycięzca meczu II
Petersburg, godz. 20:00
11 lipca: zwycięzca meczu III – zwycięzca meczu IV
Moskwa, godz. 20:00

Mecz o trzecie miejsce
14 lipca, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg

Finał
15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa
Godziny meczów według czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *