Wyniki 2. kolejki Ligi Mistrzów UEFA

WYNIKI 2. KOLEJKI LIGI MISTRZÓW

 

Grupa A

1. kolejka: Club Brugge – Borussia Dortmund 0:1; AS Monaco – Atletico Madryt 1:2
2. kolejka: Borussia Dortmund – AS Monaco 3:0; Atletico Madryt – Club Brugge 3:1

1. Borussia Dortmund     2    6    4:0
2. Atletico Madryt            2    6    5:2
3. Club Brugge                  2    0    1:4
4. AS Monaco                   2     0   1:5

 

Grupa B

1. kolejka: FC Barcelona – PSV Eindhoven 4:0; Inter Mediolan – Tottenham Hotspur 2:1
2. kolejka: PSV Eindhoven – Inter Mediolan 1:2; Tottenham Hotspur – FC Barcelona 2:4

1. FC Barcelona                2    6    8:2
2. Inter Mediolan            2    6    4:2
3. Tottenham Hotspur   2    0    3:6
4. PSV Eindhoven           2    0    1:6

 

Grupa C

1. kolejka: Crvena Zvezda Belgrad – SSC Napoli 0:0; FC Liverpool – Paris Saint-Germain 3:2
2. kolejka: SSC Napoli – FC Liverpool 1:0; Paris Saint-Germain – Crvena Zvezda Belgrad 6:1

1. SSC Napoli                     2     4     1:0
2. Paris Saint-Germain   2      3    8:4
3. FC Liverpool                 2      3    3:3
4. Crvena Zvezda              2      1     1:6

 

Grupa D

1. kolejka: Galatasaray Stambuł – Lokomotiw Moskwa 3:0; Schalke Gelsenkirchen – FC Porto 1:1
2. kolejka: Lokomotiw Moskwa – Schalke Gelsenkirchen 0:1; FC Porto – Galatasaray Stambuł 1:0

1. FC Porto 2 4 2:1
2. Schalke Gelsenkirchen     2     4     2:1
3. Galatasaray Stambuł        2      3    3:1
4. Lokomotiw Moskwa         2     0    0:4

 

Grupa E

1. kolejka: Ajax Amsterdam – AEK Ateny 3:0; Benfica Lizbona – Bayern Monachium 0:2
2. kolejka: Bayern Monachium – Ajax Amsterdam 1:1; AEK Ateny – Benfica Lizbona 2:3

1. Ajax Amsterdam              2    4    4:1
2. Bayern Monachium        2    4    3:1
3. Befica Lizbona                 2    3    3:4
4. AEK Ateny                       2     0   2:6

 

Grupa F

1. kolejka: Szachtar Donieck – Hoffenheim 2:2; Manchester City – Olympique Lyon 1:2
2. kolejka: Hoffenheim – Manchester City 1:2; Olympique Lyon – Szachtar Donieck 2:2

1. Olympique Lyon            2    4     4:3
2. Manchester City            2    3     3:3
3. Szachtar Donieck          2    2     4:4
4. Hoffenheim                    2    1     3:4

 

Grupa G

1. kolejka: Real Madryt – AS Roma 3:0; Viktoria Pilzno – CSKA Moskwa 2:2
2. kolejka: AS Roma – Viktoria Pilzno 5:0; CSKA Moskwa – Real Madryt 1:0

1. CSKA Moskwa           2    4   3:2
2. AS Roma                    2    3   5:3
3. Real Madryt              2    3   3:1
4. Viktoria Pilzno         2    1    2:7

 

Grupa H

1. kolejka CF Valencia – Juventus Turyn 0:2; Young Boys Berno – Manchester United 0:3
2. kolejka: Juventus Turyn – Young Boys Berno 3:0; Manchester United – CF Valencia 0:0

1. Juventus Turyn               2    6     5:0
2. Mannchester United     2    4     3:0
3. CF Valencia                    2     1     0:2
4. Young Boys Berno        2     0    0:6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *