Trybuna.info

Prenumerata cyfrowa / Dołącz teraz do grona prenumeratorów Kup teraz

 

Flaczki tygodnia

wtorek, 13 marzec 2018 22:47

Napisane przez  GAD

Ze zdumieniem słyszę w Sejmie i w TVP, że generał Wojciech Jaruzelski wielkim łajdakiem był. Ruskiem, antysemitą, zamordystą. Jeśli tak rzeczywiście było to czemu kościół katolicki tak bardzo zabiegał o jego duszę?

MY, SOCJALIŚCI. Stanisław Dubois i inni

MY, SOCJALIŚCI. Stanisław Dubois i inni

Miałem przyjemność w...   czytaj więcej »

***

Dlaczego kościół katolicki rozgrzeszył go?

***

I dlaczego ani dobrego słowa teraz o katoliku generale Wojciechu Jaruzelskim żaden hierarcha ani choćby zwykły ksiądz nie powie?

***

Dlatego Flaczki proponują wszystkim uczciwym, posiadającym jeszcze poczucie przyzwoitości katolikom w naszym kraju, bojkot swego kościoła. Przestańcie uczestniczyć w mszach i innych obrzędach do czasu aż hierarchowie katoliccy otrzeźwieją. Wrócą do minimum moralnego. Wezmą w obronę generała Jaruzelskiego, o którego tak zbiegali.

***

Przestańcie dawać im pieniądze na tacę. Taki, nawet niewielki bojkot niedzielnych tac najszybciej skłoni księży polskiego kościoła katolickiego do zastanowienia się. Do refleksji dlaczego milczą w tak haniebnych czasach? Dlaczego popierają albo akceptują te kłamstwa kaczystowskie?

***

Zbliża się Wielki Tydzień w katolickim kościele. Czas rozmyślania o cierpieniach Jezusa wydanego na mękę przez intryganckich, zakłamanych faryzeuszy. Rozmyślań o śmierci, o haniebnym, podstępnym wykluczeniu „czarnej owcy” ze wspólnoty narodowej, religijnej. Wydaniu jej na śmierć dla osiągnięcia politycznych korzyści. A w polskim przypadku mamy właśnie przykład haniebnego moralnie wydania na śmierć moralną nawet już po śmierci.

***

Zaprawdę, powiadam Wam. Gdybym był polskim katolikiem to ani grosza nie dałbym takim zakłamanym faryzeuszom, którzy najpierw zabiegali o ponowne przyjęcie generała Jaruzelskiego do wspólnoty kościoła katolickiego, rozgrzeszyli go, a teraz godzą się na kapturowy sąd kaczystowskiej sekty.

***

Oczywistym jest, że po generale Jaruzelskim do polskich, kaczystowskich obozów śmierci po śmierci pójdą inni generałowie. Potem pułkownicy, a potem wszyscy mundurowi, którzy podpadną mściwym kaczystom. Po wojskowych nadejdzie czas na profesorów, zasłużonych w Polsce Ludowej nauczycieli. Sędziów. Milicjantów i strażaków. Architektów za „kolaborację z komunistami”. Dziennikarzy, nawet sportowych też. Zdegradują moralnie i finansowo zasłużonych ludzi kultury.

***

Ci dzisiejsi generałowie i pułkownicy popierający zasady degradowania oficerów wojska polskiego wprowadzone przez oszalałych z nienawiści kaczystów powinni przypomnieć sobie tragiczny los żydowskich policjantów z gett. Oni też łudzili się, że może ocaleją. Że ich do obozów śmierci może jednak nie wyślą.

***

Monika Jaruzelska, córka generała, zadeklarowała współpracę z tworzonym przez Sojusz Lewicy Demokratycznej centrum monitorowania skutków haniebnej ustawy „degradacyjnej”.
Powiedziała: „Zaczęłam się angażować, dlatego że już klamka zapadła, mojemu ojcu już to nie pomoże i nie zaszkodzi. Centrum ma sprawdzać, jakie konsekwencje dla ludzi związanych z wojskiem przynosi ustawa. Chcę, by inne rodziny wojskowych widziały, że jestem z nimi, będę starała się pomóc, będziemy mogli udzielać pomocy prawnej. Ta historia jest dla mnie otwierającą furtkę do zupełnego podporządkowania sobie wojska, zamiast Wojsko Polskie będzie Wojsko pisowskie.

***

Na pytanie, czy zmieni napis na grobie ojca, kiedy ustawa wejdzie w życie, odpowiedziała: „Oczywiście, kiedy będzie takie postanowienie i dostanę taką informację, że mam to zmienić, to nie będę walczyć. Nie wiem, jaki napis dam, czy dowódca zwiadu konnego, bohater II wojny światowej, prezydent czy też zostawię generał, tylko zdegradowany przez rząd PiS w 2018 r.. Mówię to sarkastycznie, bo nie będę bawiła się grobem ojca”.

***

Dodała także, że dalsze kroki, które będą podejmowane w tej sprawie, to może być próba pozbycia się grobu Jaruzelskiego z Powązek.

***

Po pośmiertnej degradacji generała Jaruzelskiego może dojść do delegalizacji żywej nadal Partii Razem. Partii lewicowej, której liderzy najgłośniej na lewicy odcinali się od generała Jaruzelskiego i potępiali jego działalność. Ale jak widać to, podobnie jak w przypadku żydowskich policjantów, w kaczystowskiej Polsce nie skutkuje.

***

Bo aktualnie „Trwa postępowanie, które być może będzie zakończone wnioskiem o delegalizację Partii Razem z racji propagowania właśnie komunizmu” – przyznał w piątek, 9 marca w Polsat News pan wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

***

Nie ma w Polsce zgody na to, żeby ktokolwiek taki ustrój propagował – zapowiedział pan wiceminister Woś.

***

Skoro tak ma być, to Flaczki przypominają panu wiece ministrowi Wosiowi, że w ciągu ostatnich lat najsilniej i najgłośniej w polskich mediach komunizm i ustrój komunistyczny propagowali.

***

Pan prezydent Andrzej Duda po swoich wizytach w Chinach i Wietnamie.

***

Pani premier Beata Szydło po swojej wizycie w Chinach i po innych spotkaniach z liderami Komunistycznej Partii Chin.

***

Wicepremierzy i ministrowie rządu pani premier Szydło po każdej wizycie w Chinach lub spotkaniu z delegacjami chińskich polityków lub biznesmenów. Flaczki przypominają o tym.

***

Panie ministrze proszę to potraktować też jako publiczne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wymienione osoby.

***

Teraz Flaczki ciekawe są, czy pan minister Woś podejmie zgodne z pisowskim prawem kroki i rozpocznie postępowanie w sprawie ewentualnej delegalizacji pana prezydenta RP Andrzeja Dudy i rządu pani premier Beaty Szydło?


Pozostałe informacje

Dekomunizacja zamiast praworządności?

Dekomunizacja zamiast praworządności?

Od kilku lat, w Polsce, postępuje aktywizacja ruch...   czytaj więcej »

Dziś wojskowi, jutro nauczyciele

– Żadnego człowieka, czy jest żołnierzem wyk...   czytaj więcej »

Co z tym centrum

– Centrum będzie zbierało informacje dotyczą...   czytaj więcej »
Smoleńsk, głupcze!

Smoleńsk, głupcze!

Domagamy się publikacji raportu technicznego podko...   czytaj więcej »
Sto lat, sto lat!

Sto lat, sto lat!

Poglądy Gorzowskich „Pokoleń” To praw...   czytaj więcej »
Głos lewicy

Głos lewicy

Murem za Generałem – W celu pokazania, jak ...   czytaj więcej »

Głos prawicy

Zakupowy horror Portal wPolityce.pl donosi:&bdquo...   czytaj więcej »
Jedna pani drugiej pani

Jedna pani drugiej pani

Dorota Wysocka-Schnepf miała rozmawiać z Anne Appe...   czytaj więcej »

Obywatele zamiast kamer

Parę razy zwracałam uwagę Sejmu – i nie tylk...   czytaj więcej »
Marzec 1968 w mojej pamięci

Marzec 1968 w mojej pamięci

Byłem wówczas 17-to latkiem, studentem pier...   czytaj więcej »
Google plus