Trybuna.info

Prenumerata cyfrowa / Dołącz teraz do grona prenumeratorów Kup teraz

 

Pedofil stanu

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 09:55

Napisane przez  Weronika Książek

Puśćmy wodze fantazji. Oto ośrodki dla więźniów szczególnej troski czekają na pensjonariuszy. A Macierewicz na pracę po 10 kwietnia.

Refleksje przed 1 Maja

Refleksje przed 1 Maja

Tradycyjnie już socj...   czytaj więcej »

Platforma, oprócz Seremeta i kontradyktoryjności w sądach, wprowadziła dwa wynalazki pachnące średniowieczem. Psychuszki dla pedofilów i więzienie dla tych, którzy z więzienia wyszli, bo im się skończyła odsiadka. O ile jednak niezależną prokuraturę i nakaz milczenia dla sędziów PiS odesłało na szrot, to ośrodki specjalne wręcz przeciwnie. Wszak ich koncepcja jest skrojona pod Ziobrę i Macierewicza.
Chemiczną kastrację pedofilów, czyli terapię obniżającą popęd seksualny, wprowadziła obowiązująca od połowy 2010 roku nowela Kodeksu Karnego. Dzięki niej sąd może orzec czy umieścić pedofila w zakładzie zamkniętym, czy skierować go na leczenie ambulatoryjne.
Farmakologiczna kastracja pedofilów odbywa się zatem w ośmiu placówkach. Trzech zakładach zamkniętych (w Choroszczy, Kłodzku i Starogardzie Gdańskim) oraz pięciu ambulatoriach.
Jako tako hula tylko oddział zamknięty na Podlasiu. Reszta obłożona jest nieszczególnie.
Niestety – dla Ziobry – to się nieco zmieniło. Niestety dlatego, że pedofilia jest dla kogoś ze zmysłem prawnym „pana Zbyszka” czymś znakomicie lepszym niż areszt wydobywczy. Pedofilem może być każdy. Tusk też. Wystarczy, że w jego laptopie, tablecie albo komórce przeszukanie wykaże obecność fotek i filmów pokazujących małoletnich bez przyodziewku.
Zamiast montować afery, ryzykować niepewnymi świadkami, infekuje się twardy dysk nieletnią golizną i problem z głowy. Za podłym wykorzystywaczem dzieci, po doświadczeniach z Andrzejem Samsonem, nie ujmie się nikt. Widać to po powszechnie znanym guru od wizerunku Piotrze T. A przecież uczył machania rękami i zaplatania dłoni w koszyczek dziesiątki polityków. Gdy został zapuszkowany za posiadanie dziecięcej pornografii, nikt się do znajomości z nim nie przyznaje.
Taki pedofil stanu, zamknięty za specjalnym żyletkowym drutem, barierami elektronicznymi i czterometrowym murem, poddany całodobowemu dozorowi, obserwowanemu przez kamery wewnątrz i na zewnątrz i na dodatek mając okna zabezpieczone systemem elektrycznym nie poskarży się TVN-owi. Nie wyśle grypsu „Wyborczej”, ani nie zadzwoni do TOK FM. Pedofil będzie przebywał w takim ośrodku tak długo jak zechcą biegli wyznaczeni przez niezawisłego sędziego.
Ciekawostką jest, że oddziały kastrujące pedofilów pod groźbą kary śmierci nie wyjawią ilu delikwentów obsługują. Można by to zrozumieć gdyby jakiś dziennikarz chciał poznać ich dane osobowe, nawiązać z nimi dysputę, czy wejść w jakąś inną relację. Ale gdzie tam?
Już samo pytanie o statystykę powoduje, że dyrektor, ordynator, czy inna osoba piastująca ważną funkcję, wystrzeliwuje sformułowaniem, że są to dane tajne.
Rzecz dziwna o tyle, że jeszcze w 2015 roku NFZ oficjalnie informował, że kastrowani pedofile to parszywa trzynastka.
Prawda jest taka, że dziś w zamkniętych ośrodkach przebywa ok. 20 osób. A skoro tak, to „dobra zmiana” może śmiało zapełniać pustostany kastracyjne, a potem zacząć myśleć rozwojowo i powołać kolejne palcówki. Nie tylko zresztą je.
Na mocy „Ustawy o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób” – zwanej „ustawą o bestiach”, najgroźniejsi przestępcy seksualni kierowani są do Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie. Placówka dysponuje 12 miejscami.
Umieszczane są tam osoby po odsiedzeniu wieloletnich wyroków. Umieszczane, bo stwierdzono u nich zaburzenia psychiczne, które według Służby Więziennej i niezawisłego sądu nadal mogą stwarzać zagrożenie dla życia innych.
Przebywające tam osoby poddawane są indywidualnej terapii, której efekty analizowane są co 6 miesięcy. Ustala się wówczas zasadność dalszego pobytu osoby w Ośrodku. Ergo – trafienie tam oznacza dożywocie.
Specwięzienie w Gostyninie mogłoby zatem wzmacniać jeszcze lepiej niż pedofilne psychuszki poczucie bezpieczeństwa wyborczego w PiS.
Ale niestety, jest już dopakowane pensjonariuszami. To zaś znaczy, że pora jednostkę rozbudować.
A ponieważ Jarosław Kaczyński zapowiedział, że 10 kwietnia 2018 wraz z odsłonięciem pomnika w Warszawie skończy się cały miesięcznicowy cyrk, to były szef MON mógłby się zacząć nudzić. Tymczasem dzięki ustawom PO takiej obawy nie ma. Morawiecki powoła Ministerstwo Zdrowia Psychicznego i postawi na jego czele Antoniego Macierewicza, zaś Ziobro z Brudzińskim zadbają, aby w placówkach podległych Macierewiczowi był tłok.
Znając Macierewicza wkrótce cały kraj pokryje sieć zakładów specjalnych.
No chyba, że nagle wszyscy politycy opozycyjni przestaną korzystać ze smartfonów, laptopów i komputerów. Gdyby tak zrobili, to nie zostaliby pedofilami, ale każde wybory przegrywaliby koncertowo.
O co w gruncie rzeczy, partii mającej w nazwie prawo i sprawiedliwość, chodzi.


Pozostałe informacje

Głos lewicy

Głos lewicy

Liberadzki: drzwi na oścież otwarte Prof. Bogusła...   czytaj więcej »

Głos prawicy

Antoni na wylocie Ciekawe spostrzeżenia na temat ...   czytaj więcej »

Gdzie ten zakaz aborcji?

Przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki zrugał rz...   czytaj więcej »
Złotouści 2018: dr Ewa Kurek

Złotouści 2018: dr Ewa Kurek

Dostała Nagrodę Humanitarną im. Jana Karskiego, al...   czytaj więcej »
Amnestia 2018

Amnestia 2018

Z prof. Marią Szyszkowską, filozofem prawa, rozmaw...   czytaj więcej »
Raport z oblężonego miasta

Raport z oblężonego miasta

W epoce wszechobecnych mediów i wysoko rozw...   czytaj więcej »

Podzielona lewica

Szybkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe, ...   czytaj więcej »

Poznań: sensacyjna koalicja?

Dołujące wyniki sondażowe skłaniają działaczy regi...   czytaj więcej »
Nuta optymizmu

Nuta optymizmu

Nie słabnie zainteresowanie Unią Europejską pośr&o...   czytaj więcej »
Cuda, cuda ogłaszają!

Cuda, cuda ogłaszają!

Rząd obiecuje, że w centrum Polski błyskawicznie p...   czytaj więcej »
Google plus