CR7 chce do Realu

Hiszpańskie media donoszą, że Cristiano Ronaldo jest skłonny odejść z Juventusu, ale tylko do Realu Madryt. Portugalski piłkarz wg. dziennika „Marca” uważa, że nadal mógłby wiele wnieść do gry „Królewskich”.

Hiszpańska gazeta przekonuje, że słynny CR7, który już stał się legendą madryckiego klubu, jest gotowy do powrotu na Santiago Bernabeu. „Cristiano Ronaldo zrozumiał, że jego przygoda we Włoszech dobiegła końca” – pisze „Marca”. Władze Juventusu nie są wobec niego konsekwentne, bo dają sygnały, że są gotowe go oddać za 29 mln euro już po tym sezonie, ale w oficjalnych wypowiedziach zapewniają, że nadal chcą mieć portugalskiego gwiazdora w swoim zespole. Problemem jest jednak jego wysoka gaża – Cristiano Ronaldo zarabia rocznie 31 mln euro i jest pod tym względem absolutnym rekordzistą w Serie A.
Dziennik „Marca” przekonuje, że szefowie „Starej Damy”, którzy po tym sezonie planują wielką przebudowę zespołu, nie będą stawiać przeszkód, jeśli Portugalczyk zechce odejść już tego lata. Oczekują za transfer 36-letniego gwiazdora tylko niespełna 30 mln euro, chociaż sami zapłacili za niego trzy lata temu 105 mln euro.