W czym będą robili

Prezentujemy reprezentację Klubu Parlamentarnego Lewicy w komisjach sejmowych. To oni będą przez następnych latach pracować tam aby w Polsce nie zapanowała „Normalność” proponowana przez pana prezesa Kaczyńskiego. Jego prezydenta, premiera, ministrów i armię wiceministrów.

Adamczyk Rafał – Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisja Polityki Senioralnej.
Ajchler Romuald – Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Biejat Magdalena – Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, przewodnicząca.
Buż Wiesław – Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.
Czarzasty Włodzimierz – wicemarszałek Sejmu.
Czerniak Jacek – Komisja Łączności z Polakami za Granicą, Komisja do Spraw Unii Europejskiej.
Dyduch Marek – Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, wiceprzewodniczący.
Dziemianowicz-Bąk Agnieszka – Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży, Komisja do Spraw Unii Europejskiej.
Falej Monika – Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, Komisja Etyki Poselskiej.
Gawkowski Krzysztof – przewodniczący Klubu, Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.
Gdula Maciej – Komisja Spraw Zagranicznych, Komisja do Spraw Służb Specjalnych.
Gill-Piątek Hanna – Komisja Finansów Publicznych, Komisja Infrastruktury.
Gosek-Popiołek Daria – Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Iwaniak Arkadiusz – Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, Komisja do Spraw Unii Europejskiej.
Konieczny Maciej – Komisja Energii i Skarbu Państwa, Komisja Spraw Zagranicznych.
Koperski Przemysław – Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej.
Kotula Katarzyna – Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych.
Kretkowska Katarzyna – Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży, Komisja Finansów Publicznych.
Krutul Paweł – Komisja Obrony Narodowej, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
Kucharska-Dziedzic Anita – Komisja Ustawodawcza, wiceprzewodnicząca.
Kulasek Marcin – Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Kwiatkowski Robert – Komisja Infrastruktury, Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.
Maciejewska Beata – Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisja Energii i Skarbu Państwa.
Matysiak Paulina – Komisja Łączności z Polakami za Granicą, Komisja Kultury i Środków Przekazu.
Nowicka Wanda – Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych, przewodnicząca.
Obaz Robert – Komisja do Spraw Petycji, Komisja Polityki Senioralnej.
Pawliczak Karolina – Komisja Infrastruktury, Komisja do Spraw Unii Europejskiej.
Pawłowska Monika – Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych,Komisja Obrony Narodowej.
Prokop-Paczkowska Małgorzata – Komisja Kultury i Środków Przekazu, Komisja do Spraw Petycji.
Rozenek Andrzej – Komisja Obrony Narodowej, wiceprzewodniczący.
Rutka Marek – Komisja Zdrowia, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych.
Scheuring-Wielgus Joanna – Komisja Kultury i Środków Przekazu, wiceprzewodnicząca.
Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata – Komisja Łączności z Polakami za Granicą, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej.
Senyszyn Joanna – Komisja Kultury i Środków Przekazu, Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych.
Sowińska Anita – Komisja Finansów Publicznych, Komisja Ochrony Środowiska Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.
Szczepański Wiesław – Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, przewodniczący.
Szejna Andrzej – Komisja Spraw Zagranicznych, Komisja Ustawodawcza.
Szopiński Jan – Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, Komisja Zdrowia.
Śmiszek Krzysztof – Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Komisja do Spraw Unii Europejskiej.
Tomaszewski Tadeusz – Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, wiceprzewodniczący.
Trela Tomasz – Komisja Finansów Publicznych, Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.
Uberhan Katarzyna – Komisja Łączności z Polakami za Granicą, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka.
Wieczorek Dariusz – Komisja Energii i Skarbu Państwa, Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.
Wolski Zdzisław – Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisja Zdrowia.
Wontor Bogusław – Komisja Edukacji Nauki i Młodzieży, wiceprzewodniczący.
Zandberg Adrian – Komisji Gospodarki i Rozwoju, Komisja Cyfryzacji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii.
Zawisza Marcelina – Komisja Zdrowia.
Żukowska Anna-Maria – Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej.