Wyniki Ligi Mistrzów UEFA

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ LIGI MISTRZÓW UEFA 2019/2020:

Grupa A
1. kolejka
Club Brugge – Galatasaray Stambuł 0:0
Paris Saint-Germain – Real Madryt 3:0
2. kolejka
Real Madryt – Club Brugge 2:2
Galatasaray Stambuł – Paris Saint-Germain 0:1
3. kolejka
Galatasaray Stambuł – Real Madryt 0:1
Club Brugge – Paris Saint-Germain 0:5
4. kolejka
Real Madryt – Galatasaray Stambuł 6:0
Paris Saint-Germain – Club Brugge 1:0
5. kolejka
Real Madryt – Paris Saint-Germain 2:2
Galatasaray Stambuł – Club Brugge 1:1
6. kolejka
Club Brugge – Real Madryt 1:3
Paris Saint-Germain – Galatasaray Stambuł 5:0

1. Paris Saint-Germain     6   16   17:2
2. Real Madryt                  6   11   14:8
3. Club Brugge                 6      3     4:12
4. Galatasaray Stambuł    6     2     1:14

Grupa B
1. kolejka
Olympiacos Pireus – Tottenham Hotspurn 2:2
Bayern Monachium – Crvena Zvezda Belgrad 3:0
2. kolejka
Tottenham Hotspur – Bayern Monachium 2:7
Crvena Zvezda Belgrad – Olympiacos Pireus 3:1
3. kolejka
Tottenham Hotspur – Crvena Zvezda Belgrad 5:0
Olympiacos Pireus – Bayern Monachium 2:3
4. kolejka
Bayern Monachium – Olympiacos Pireus 2:0
Crvena Zvezda Belgrad – Tottenham Hotspur 0:4
5. kolejka
Crvena Zvezda Belgrad – Bayern Monachium 0:6
Tottenham Hotspur – Olympiacos Pireus 4:2
6. kolejka
Bayern Monachium – Tottenham Hotspur 3:1
Olympiacos Pireus – Crvena Zvezda Belgrad 1:0

1. Bayern Monachium          6    18     24:5
2. Tottenham Hotspur          6    10     18:14
3. Olympiacos Pireus            6      4       8:14
4. Crvena Zvezda Belgrad    6      3       3:20

Group C
1. kolejka
Dinamo Zagrzeb – Atalanta Bergamo 4:0
Szachtar Donieck – Manchester City 0:3
2. kolejka
Manchester City – Dinamo Zagrzeb 2:0
Atalanta Bergamo – Szachtar Donieck 1:2
3. kolejka
Manchester City – Atalanta Bergamo 5:1
Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb 2:2
4. kolejka
Atalanta Bergamo – Manchester City 1:1
Dinamo Zagrzeb – Szachtar Donieck 3:3
5. kolejka
Atalanta Bergamo – Dinamo Zagrzeb 2:0
Manchester City – Szachtar Donieck 1:1
6. kolejka
Dinamo Zagrzeb – Manchester City 1:4
Szachtar Donieck – Atalanta Bergamo 0:3

1. Manchester City        6   14     16:4
2. Atalanta Bergamo     6     7       8:12
3. Szachtar Donieck      6      6      8:13
4. Dinamo Zagrzeb       6      5    10:13

Grupa D
1. kolejka
Atletico Madryt – Juventus Turyn 2:2
Bayer Leverkusen – Lokomotiw Moskwa 1:2
2. kolejka
Juventus Turyn – Bayern Leverkusen 3:0
Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt 0:2
3. kolejka
Juventus Turyn – Lokomotiw Moskwa 2:1
Atletico Madryt – Bayern Leverkusen 1:0
4. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Juventus Turyn 1:2
Bayern Leverkusen – Atletico Madryt 2:1
5. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Bayern Leverkusen 0:2
Juventus Turyn – Atletico Madryt 1:0
6. kolejka
Bayern Leverkusen – Juventus Turyn 0:2
Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa 2:0

1. Juventus Turyn            6    16    12:4
2. Atletico Madryt           6    10      8:5
3. Bayer Leverkusen        6      6      5:9
4. Lokomotiw Moskwa    6      3     4:11

Grupa E
1. kolejka
SSC Napoli – FC Liverpool 2:0
RB Salzburg – KRC Genk 6:2
2. kolejka
KRC Genk – SSC Napoli 0:0
FC Liverpool – RB Salzburg 4:3
3. kolejka
KRC Genk – FC Liverpool 1:4
RB Salzburg – SSC Napoli 2:3
4. kolejka
FC Liverpool – KRC Genk 2:1
SSC Napoli – RB Salzburg 1:1
5. kolejka
FC Liverpool – SSC Napoli 1:1
KRC Genk – RB Salzburg 1:4
6. kolejka
SSC Napoli – KRC Genk 4:0
RB Salzburg – FC Liverpool 0:2

1. FC Liverpool        6   13    13:8
2. SSC Napoli          6   12    11:4
3. RB Salzburg        6     7    16:13
4. KRC Genk            6     1      5:20

Grupa F
1. kolejka
Inter Mediolan – Slavia Praga 1:1
Borussia Dortmund – FC Barcelona 0:0
2. kolejka
Slavia Praga – Borussia Dortmund 0:2
FC Barcelona – Inter Mediolan 2:1
3. kolejka
Slavia Praga – FC Barcelona 1:2
Inter Mediolan – Borussia Dortmund 2:0
4. kolejka
FC Barcelona – Slavia Praga 0:0
Borussia Dortmund – Inter Mediolan 3:2
5. kolejka
FC Barcelona – Borussia Dortmund 3:1
Slavia Praga – Inter Mediolan 1:3
6. kolejka
Inter Mediolan – FC Barcelona 1:2
Borussia Dortmund – Slavia Praga 2:1

1. FC Barcelona                6    14     9:4
2. Borussia Dortmund     6    10     8:8
3. Inter Mediolan             6      7   10:9
4. Slavia Praga                 6       2     4:10

Grupa G
1. kolejka
Olympique Lyon – Zenit Petersburg 1:1
Benfica Lizbona – RB Lipsk 1:2
2. kolejka
Zenit Petersburg – Benfica Lizbona 3:1
RB Lipsk – Olympique Lyon 0:2
3. kolejka
RB Lipsk – Zenit Petersburg 2:1
Benfica Lizbona – Olympique Lyon 2:1
4. kolejka
Zenit Petersburg – RB Lipsk 0:2
Olympique Lyon – Benfica Lizbona 3:1
5. kolejka
Zenit Petersburg – Olympique Lyon 2:0
RB Lipsk – Benfica Lizbona 2:2
6. kolejka
Olympique Lyon – RB Lipsk 2:2
Benfica Lizbona – Zenit Petersburg 3:0

1. RB Lipsk                    6    11     10:8
2. Olympique Lyon       6      8       9:8
3. Benfica Lizbona       6       7    10:11
4. Zenit Petersburg      6      7       7:9

Grupa H
1. kolejka
Ajax Amsterdam – OSC Lille 3:0
Chelsea Londyn – Valencia CF 0:1
2. kolejka
Valencia CF – Ajax Amsterdam 0:3
OSC Lille – Chelsea Londyn 1:2
3. kolejka
Ajax Amsterdam – Chelsea Londyn 0:1
OSC Lille – Valencia CF 1:1
4. kolejka
Chelsea Londyn – Ajax Amsterdam 4:4
Valencia CF – OSC Lille 4:1
5. kolejka
Valencia CF – Chelsea Londyn 2:2
OSC Lille – Ajax Amsterdam 0:2
6. kolejka
Ajax Amsterdam – Valencia CF 0:1
Chelsea Londyn – OSC Lille 2:1

1. Valencia CF                   6    11     9:7
2. Chelsea Londyn           6    11    11:9
3. Ajax Amsterdam         6    10    12:6
4. OSC Lille                      6       1      4:14

Wyniki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA

WYNIKI LIGI MISTRZÓW UEFA

 

Grupa A

1. kolejka
Club Brugge – Borussia Dortmund 0:1
AS Monaco – Atletico Madryt 1:2

2. kolejka
Borussia Dortmund – AS Monaco 3:0
Atletico Madryt – Club Brugge 3:1

3. kolejka
Borussia Dortmund – Atletico Madryt 4:0
Club Brugge – AS Monaco 1:1

4. kolejka
AS Monaco – Club Brugge 0:4
Atletico Madryt – Borussia Dortmund 2:0

5. kolejka
Borussia Dortmund – Club Brugge 0:0
Atletico Madryt – AS Monaco 2:0

6. kolejka
Club Brugge – Atletico Madryt 0:0
AS Monaco – Borussia Dortmund 0:2

1. Borussia Dortmund    6    13     10:2
2. Atletico Madryt            6    13       9:6
3. Club Brugge                  6      6       6:5
4. AS Monaco                    6      1        2:14

 

Grupa B

1. kolejka
FC Barcelona – PSV Eindhoven 4:0
Inter Mediolan – Tottenham Hotspur 2:1

2. kolejka
PSV Eindhoven – Inter Mediolan 1:2
Tottenham Hotspur – FC Barcelona 2:4

3. kolejka
PSV Eindhoven – Tottenham Hotspur 2:2
FC Barcelona – Inter Mediolan 2:0

4. kolejka
Tottenham Hotspur – PSV Eindhoven 2:1
Inter Mediolan – FC Barcelona 1:1

5. kolejka
PSV Eindhoven – FC Barcelona 1:2
Tottenham Hotspur – Inter Mediolan 1:0

6. kolejka
FC Barcelona – Tottenham Hotspur 1:1
Inter Mediolan – PSV Eindhoven 1:1

1. FC Barcelona                 6     14     14:5
2. Tottenham Hotspur   6       8       9:10
3. Inter Mediolan             6       8       6:7
4. PSV Eindhoven            6       2       6:13

 

Grupa C

1. kolejka
Crvena Zvezda Belgrad – SSC Napoli 0:0
FC Liverpool – Paris Saint-Germain 3:2

2. kolejka
SSC Napoli – FC Liverpool 1:0
Paris Saint-Germain – Crvena Zvezda Belgrad 6:1

3. kolejka
Paris Saint-Germain – SSC Napoli 2:2
FC Liverpool – Crvena Zvezda Belgrad 4:0

4. kolejka
SSC Napoli – Paris Saint-Germain 1:1
Crvena Zvezda Belgrad – FC Liverpool 2:0

5. kolejka
Paris Saint-Germain – FC Liverpool 2:1
SSC Napoli – Crvena Zvezda Belgrad 3:1

6. kolejka
FC Liverpool – SSC Napoli 1:0
Crvena Zvezda Belgrad – Paris Saint-Germain 1:4

1. Paris Saint-Germain     6     11    17:9
2. FC Liverpool                    6      9      9:7
3. SSC Napoli                        6      9      7:5
4. Crvena Zvezda                6      4       5:17

 

Grupa D

1. kolejka
Galatasaray Stambuł – Lokomotiw Moskwa 3:0
Schalke Gelsenkirchen – FC Porto 1:1

2. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Schalke Gelsenkirchen 0:1
FC Porto – Galatasaray Stambuł 1:0

3. kolejka
Lokomotiw Moskwa – FC Porto 1:3
Galatasaray Stambuł – Schalke Gelsenkirchen 0:0

4. kolejka
FC Porto – Lokomotiw Moskwa 4:1
Schalke Gelsenkirchen – Galatasaray Stambuł 2:0

5. kolejka
Lokomotiw Moskwa – Galatasaray Stambuł 2:0
FC Porto – Schalke Gelsenkirchen 3:1

6. kolejka
Schalke – Lokomotiw Moskwa 1:0
Galatasaray Stambuł – FC Porto 2:3

1. FC Porto                                6     16    15:6
2. Schalke Gelsenkirchen   6     11      6:4
3. Galatasaray Stambuł       6      4      5:8
4. Lokomotiw Moskwa        6       3     4:11

 

Grupa E

1. kolejka
Ajax Amsterdam – AEK Ateny 3:0
Benfica Lizbona – Bayern Monachium 0:2

2. kolejka
Bayern Monachium – Ajax Amsterdam 1:1
AEK Ateny – Benfica Lizbona 2:3

3. kolejka
AEK Ateny – Bayern Monachium 0:2
Ajax Amsterdam – Benfica Lizbona 1:0

4. kolejka
Bayern Monachium – AEK Ateny 2:0
Benfica Lizbona – Ajax Amsterdam 1:1

5. kolejka
Bayern Monachium – Benfica Lizbona 5:1
AEK Ateny – Ajax Amsterdam 0:2

6. kolejka
Ajax Amsterdam – Bayern Monachium 3:3
Benfica Lizbona – AEK Ateny 1:0

1. Bayern Monachium      6     14     15:5
2. Ajax Amsterdam           6     12      11:5
3. Befica Lizbona               6       7        6:11
4. AEK Ateny                       6       0       2:13

 

Grupa F

1. kolejka
Szachtar Donieck – Hoffenheim 2:2
Manchester City – Olympique Lyon 1:2

2. kolejka
Hoffenheim – Manchester City 1:2
Olympique Lyon – Szachtar Donieck 2:2

3. kolejka
Hoffenheim – Olympique Lyon 3:3
Szachtar Donieck – Manchester City 0:3

4. kolejka
Olympique Lyon – Hoffenheim 2:2
Manchester City – Szachtar Donieck 6:0

5. kolejka
Olympique Lyon – Manchester City 2:2
Hoffenheim – Szachtar Donieck 2:3

6. kolejka
Manchester City – Hoffenheim 2:1
Szachtar Donieck – Olympique Lyon 1:1

1. Manchester City       6     13     16:6
2. Olympique Lyon      6       8     12:11
3. Szachtar Donieck    6       6       8:16
4. Hoffenheim               6       3     11:14

 

Grupa G

1. kolejka
Real Madryt – AS Roma 3:0
Viktoria Pilzno – CSKA Moskwa 2:2

2. kolejka
AS Roma – Viktoria Pilzno 5:0
CSKA Moskwa – Real Madryt 1:0

3. kolejka
Real Madryt – Viktoria Pilzno 2:1
AS Roma – CSKA Moskwa 3:0

4. kolejka
Viktoria Pilzno – Real Madryt 0:5
CSKA Moskwa – AS Roma 1:2

5. kolejka
CSKA Moskwa – Viktoria Pilzno 1:2
AS Roma – Real Madryt 0:2

6. kolejka
Viktoria Pilzno – AS Roma 2:1
Real Madryt – CSKA Moskwa 0:3

1. Real Madryt          6    12    12:5
2. AS Roma                6     9     11:8
3. Viktoria Pilzno    6     7       7:16
4. CSKA Moskwa     6     7       8:9

 

Grupa H

1. kolejka
CF Valencia – Juventus Turyn 0:2
Young Boys Berno – Manchester United 0:3

2. kolejka
Juventus Turyn – Young Boys Berno 3:0
Manchester United – CF Valencia 0:0

3. kolejka
Manchester United – Juventus Turyn 0:1
Young Boys Berno – CF Valencia 1:1

4. kolejka
Juventus Turyn – Manchester United 1:2
CF Valencia – Young Boys Berno 3:1

5. kolejka
Juventus Turyn – CF Valencia 1:0
Manchester United – Young Boys Berno 1:0

6. kolejka
CF Valencia – Manchester United 2:1
Young Boys Berno – Juventus Turyn 2:1

1. Juventus Turyn              6     12    9:4
2. Manchester United      6     10    7:4
3. CF Valencia                     6       8    6:6
4. Young Boys Berno       6        4    4:12