WYNIKI LIGI NARODÓW UEFA

Liga Narodów

 

Dywizja A:

 

Grupa 1
Niemcy – Francja 0:0; Francja – Holandia 2:1
1.  Francja      2   4   2:1
2. Niemcy      1    1   0:0
3. Holandia   1   0   1:2

 

Grupa 2
Szwajcaria – Islandia 6:0; Islandia – Belgia 0:3
1. Szwajcaria    1    3    6:0
2. Belgia            1    3   3:0
3. Islandia        2    0   0:9

 

Grupa 3
Włochy – Polska 1:1; Portugalia – Włochy 1:0
1. Portugalia   1   3    1:0
2. Polska         1   1    1:1
3. Włochy       2   1    1:2

 

Grupa 4
Anglia – Hiszpania 1:2; Hiszpania – Chorwacja 6:0
1. Hiszpania    2   6   8:1
2. Anglia          1   0   1:2
3. Chorwacja   1   0  0:6

 

 

Dywizja B:

 

Grupa 1
Czechy – Ukraina 1:2; Ukraina – Słowacja 1:0
1. Ukraina     2   6   3:1
2. Czechy      1    0   1:2
3. Słowacja   1    0   0:1

 

Grupa 2
Turcja – Rosja 1:2; Szwecja – Turcja 2:3
1. Rosja       1   3   2:1
2. Turcja    2   3   4:4
3. Szwecja  1   0   2:3

 

Grupa 3
Irlandia Płn – Bośnia i Hercegowina 1:2; Bośnia i Hercegowina – Austria 1:0
1. BiH                  2   6   3:1
2. Irlandia Płn   1   0   1:2
3. Austria            1   0   0:1

 

Grupa 4
Walia – Irlandia 4:1; Dania – Walia 2:0
1. Dania          1   3    2:0
2. Walia          2   3   4:3
3. Irlandia      2   0   1:4

 

Dywizja C:

 

Grupa 1
Albania – Izrael 1:0; Szkocja – Albania 2:0
1. Szkocja     1   3   2:0
2. Albania    2   3   1:2
3. Izrael        1   0   0:1

 

Grupa 2
Finlandia – Węgry 1:0; Estonia – Grecja 0:1; Finlandia – Estonia 1:0; Węgry – Grecja 2:1
1. Finlandia   2    6    2:0
2. Grecja        2    3    2:2
– Węgry          2    3    2:2
4. Estonia      2    0    0:2

 

Grupa 3
Norwegia – Cypr 2:0; Słowenia – Bułgaria 1:2; Bułgaria – Norwegia 1:0; Cypr – Słowenia 2:1
1. Bułgaria     2   6   3:1
2. Norwegia  2   3   2:1
3. Cypr           2   3   2:3
4. Słowenia   2   0   2:4

 

Grupa 4
Litwa – Serbia 0:1; Rumunia – Czarnogóra 0:0; Czarnogóra – Litwa 2:0; Serbia – Rumunia 2:2
1. Czarnogóra    2   4   2:0
2. Serbia             2    4   3:2
3. Rumunia       2     2   2:2
4. Litwa              2     0   0:3

 

Dywizja D:

 

Grupa 1
Kazachstan – Gruzja 0:2; Łotwa – Andora 0:0; Gruzja – Łotwa 1:0; Andora – Kazachstan 1:1
1. Gruzja                2   6   3:0
2. Andora              2   2   1:1
3. Łotwa                2   1   0:1
4. Kazachstan      2   1   1:3

 

Grupa 2
Białoruś – San Marino 5:0; Luksemburg – Mołdawia 4:0; Mołdawia – Białoruś 0:0; San Marino – Luksemburg 0:3
1. Luksemburg    2    6    7:0
2. Białoruś           2    4    5:0
3. Mołdawia        2     1    0:4
4. San Marino    2     0    0:8

 

Grupa 3
Kosowo – Wyspy Owcze 2:0; Malta – Azerbejdżan 1:1; Azerbejdżan – Kosowo 0:0; Wyspy Owcze – Malta 3:1
1. Kosowo              2    4    2:0
2. Wyspy Owcze  2     3    3:3
3. Azerbejdżan    2      2    1:1
4. Malta                2      1    2:4

 

Grupa 4
Armenia – Liechtenstein 2:1; Gibraltar – Macedonia 0:2; Macedonia – Armenia 2:0; Liechtenstein – Gibraltar 2:0
1. Macedonia        2      6    4:0
2. Liechtenstein   2      3    3:2
3. Armenia            2      3    2:3
4. Gibraltar           2      0   0:4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *