Terminarz występów biało-czerwonych na igrzyskach Tokio 2020/21

jtk
Terminarz występów biało-czerwonych na igrzyskach Tokio 2020/21

W piątek 23 lipca o godzinie 13:00 polskiego czasu w Tokio rozpocznie się ceremonia otwarcia przełożonych o rok z powodu pandemii Igrzysk XXXII Olimpiady. W rywalizacji uczestniczyć będą reprezentacja wystawione przez 205 narodowych komitetów olimpijskich, w tym licząca ostatecznie 211 sportowców reprezentacja PKOl. Transmisje z zawodów w Polsce pokażą TVP i Eurosport.

Godziny podajemy wg. polskiego czasu. Między Tokio a Warszawą jest różnica 7 godzin.
Piątek, 23 lipca
2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska); 6:00 el. mężczyzn (Sławomir Napłoszek); 13:00 ceremonia otwarcia;
Sobota, 24 lipca
1:30 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny (Aneta Stankiewicz); 2:00-13:45 szermierka, szpada kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga); 2:30-9:45 łucznictwo, turniej miksta (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek); 3:45 strzelectwo, finał karabinu pneumatycznego (Aneta Stankiewicz); 4:35 koszykówka 3×3, Polska – Łotwa; 4:00 kolarstwo szosowe, wyścig mężczyzn ze startu wspólnego (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka); 12:05 koszykówka 3×3, Polska – Japonia; 12:28 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym (Paulina Peda); 12:40 siatkówka, Polska – Iran; 13:55 pływanie, eliminacje 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz); 14:15 4×100 m dowolnym (polska sztafeta) plus tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak), debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot);
Niedziela, 25 lipca
2:00-13:45 szermierka, floret indywidualnie (Martyna Jelińska); 2:00 strzelectwo, eliminacje pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś); 2:00 eliminacje skeet kobiet (Aleksandra Jarmolińska); 3:00-9:45 taekwondo, 57 kg kobiet (Patrycja Adamkiewicz); 3:00-13:20 gimnastyka artystyczna, eliminacje kobiet (Gabriela Sasnal); 3:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak – Gottsu/Shiratori; 3:40 pływanie, półfinały 100 m motylkowym (Paulina Peda); 4:00 lub 13:00 boks, 1/16 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
4:00 judo, od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52 kg (Agata Perenc); 4:15 strzelectwo, finał pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś); 4:33 pływanie, półfinały 100 m klasycznym i finał 4×100 m dowolnym kobiet;
5:00 koszykówka 3×3, Polska – Serbia; 5:18-12:54 boks, 1/16 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz); 6:00 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik); 6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig); 6:00 kolarstwo szosowe, wyścig kobiet ze startu wspólnego (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta); 6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska); 7:57, drugi start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig); 8:30 strzelectwo, finał karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik); 8:45 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska); 9:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl – Elgraoui/Abicha; 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 52 kg; 11:40 koszykówka 3×3, Rosja – Polska; 12:02 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Paulina Peda); 13:19 eliminacje 100 m grzbietowym (Kacper Stokowski); 14:10, eliminacje 4×100 m dowolnym (polska sztafeta); tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska);
Poniedziałek, 26 lipca
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)
6:50 podnoszenie ciężarów, kobiety do 55 kg (Joanna Łochowska); 7:20 siatkówka, Polska – Włochy; 7:50 strzelectwo, finał skeet kobiet strzelectwo (Aleksandra Jarmolińska); 8:00 kolarstwo górskie, finał mężczyzn (Bartłomiej Wawak); 8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig); 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk);12:05 koszykówka 3×3, Polska – Chiny; 12:29 pływanie, eliminacje 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski); 12:50 podnoszenie ciężarów, finał kobiet do 55 kg (Joanna Łochowska)
15:25 koszykówka 3×3, Holandia – Polska
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak); godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot); singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska);
Wtorek, 27 lipca
3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału ponad 67 kg kobiet (Aleksandra Kowalczuk);4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach); 4:25-12:30 szermierka, szpada drużynowo kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga Magdalena Piekarska-Twardochel); 6:39-13:27 boks, 1/8 finału kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska); 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
7:40 koszykówka 3×3, Belgia – Polska; 8:00 kolarstwo górskie, finał kobiet (Maja Włoszczowska); 9:00 kajakarstwo górskie, finał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska); 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach); 10:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl – Grimalt M./Grimalt E.;12:02 pływanie, eliminacje 100 m wolnym (Jakub Kraska)13:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak – Thole/Wickler; 13:17 pływanie, eliminacje sztafety 4 x 200 m mężczyzn; 14:00/15:20 koszykówka 3×3, ćwierćfinał (Polska); tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak); debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot); singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska);
Środa, 28 lipca
2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek); 4:00-7:30 judo, od 1/32 finału do ćwierćfinału mężczyzn do 90 kg (Piotr Kuczera); 4:30 kolarstwo, jazda indywidualna na czas kobiet (Anna Plichta)
4:48-11:18 boks, 1/8 finału kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik); 6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak); 7:00 kolarstwo, jazda indywidualna na czas mężczyzn (Michał Kwiatkowski); 7:57 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet C1 (Aleksandra Stach); 8:45, drugi start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak); 9:25 siatkówka, Polska – Wenezuela; 12:25 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka); koszykówka 3×3, mecze o medale; tenis;
Czwartek, 29 lipca
0:30 golf, 1. runda mężczyzn (Adrian Meronk);2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek); 3:50 pływanie, finał 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka); 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 78 kg (Beata Pacut); 4:04 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka); 5:50 gimnastyka artystyczna, finał wieloboju kobiet (Gabriela Sasnal); 6:06-12:54 boks, 1/8 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik); 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet C1 (Aleksandra Stach); 8:45 kajakarstwo górskie, finał kobiet C1 (Aleksandra Stach); 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 78 kg (Beata Pacut)
12:50 pływanie, tenis;
Piątek, 30 lipca
1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); 2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału kobiet (Sylwia Zyzańska); 2:45 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem – grupa A (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój); 2:55 lekkoatletyka, eliminacje 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz); 3:30 pływanie, półfinały 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski); 4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki); 4:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem – grupa B (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój); 4:35 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat); 5:03-11:18 boks, ćwierćfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska); 7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak); 7:20 siatkówka, Polska – Japonia; 8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak); 9:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak – reprezentacja Włoch; 10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki); 10:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, druga sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); 12:02 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak); 12:24 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick); 12:25 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą (Paulina Guba, Klaudia Kardasz); 13:00 lekkoatletyka, eliminacje mieszanej sztafety 4×400 m; 14:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl – Evandro/Bruno Schmidt
14:50 pływanie, eliminacje sztafety mężczyzn 4×100 m zmiennym (polska sztafeta); godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak); godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot); godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska).
Sobota, 31 lipca
0:30 golf, 3. runda mężczyzn (Adrian Meronk); 2:00 lekkoatletyka, eliminacje 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz); 2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału mężczyzn (Sławomir Napłoszek); 2:40 lekkoatletyka, eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera); 2:50 lekkoatletyka, eliminacje 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski); 3:37 pływanie, finał 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski); 3:45 lekkoatletyka, eliminacje 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska); 4:11 pływanie, półfinały 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak); 4:32 pływanie, półfinały 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick); 4:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 96 kg (Bartłomiej Adamus)5:03-11:51 boks, 1/8 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz); 6:06-12:24 boks, ćwierćfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik); 12:45 lekkoatletyka, półfinały 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska); 12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 96 kg (Bartłomiej Adamus); 13:15 lekkoatletyka, finał rzutu dyskiem (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój); 13:50 lekkoatletyka, półfinały 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz); 14:00/15:00 siatkówka plażowa, mecze lucky loserów (polskie pary); 14:35 lekkoatletyka, finał mieszanej sztafety 4×400 m; godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak); godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); godzina nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
Niedziela, 1 sierpnia
0:30 golf, finał, 4. runda mężczyzn (Adrian Meronk); 0:45 jeździectwo, eliminacje drużynowe (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); 1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, trzecia sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); 2:00 siatkówka, Polska – Kanada; 2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary); 2:10 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet – grupa A (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron); 2:40 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek); 3:30 pływanie, finał 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak); 3:35 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą kobiet (Paulina Guba, Klaudia Kardasz); 3:37 pływanie, finał 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick); 3:40 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet – grupa B (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron); 3:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m mężczyzn (Karol Zalewski); 3:55 gimnastyka artystyczna, finał skoku kobiet (Gabriela Sasnal); 4:00-10:15 boks, ćwierćfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik); 4:36 pływanie, finały sztafety mężczyzn 4×100 m zmiennym (polska sztafeta); 4:43 pływanie, finał mieszana sztafeta 4×100 m (polska sztafeta); 4:50 lekkoatletyka, finał 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska); 5:27 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na poręczach asymetrycznych kobiet (Gabriela Sasnal); 13:25 lekkoatletyka, półfinały 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski); godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak); godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette); godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
Poniedziałek, 2 sierpnia
2:00 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn – grupa A (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki); 2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary); 2:30 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska); 2:35 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m kobiet (Martyna Galant); 3:05 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak); 3:30 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn – grupa B (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki); 4:00 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń wolnych kobiet (Gabriela Sasnal)4:00 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska); 4:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska); 5:06 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak); 5:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska); 8:30 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 9:50 kolarstwo torowe, pierwsza runda sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:00 jeździectwo, finał drużynowy (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); 11:00 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:03 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:06 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:09 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 13:05 lekkoatletyka, półfinały 400 m mężczyzn (Karol Zalewski); 13:35 lekkoatletyka, półfinały 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz); 13:45 jeździectwo, finał indywidualny (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak); tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)
Wtorek, 3 sierpnia
2:05 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys); 2:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet – grupa A (Maria Andrejczyk); 2:30 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska); 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak); 2:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek); 3:23 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska); 3:48 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na równoważni kobiet (Gabriela Sasnal)3:50 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet – grupa B (Maria Andrejczyk); 4:37 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska); 4:48-11:35 boks, ćwierćfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz); 4:54 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak); 5:47 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska); 6:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 109 kg (Arkadiusz Michalski); 8:58 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 9:50 kolarstwo torowe, pierwsza sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 10:35 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 10:38 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 10:41 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 10:44 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski); 12:10 lekkoatletyka, eliminacje 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier); 12:15 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn – grupa A (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki); 12:20 lekkoatletyka, finał skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera); 12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 109 kg (Arkadiusz Michalski); 13:35 lekkoatletyka, finał rzutu młotem kobiet (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron); 13:40 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn – grupa B (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki); 14:25 lekkoatletyka, finał 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz); godziny nieznane, siatkówka, ćwierćfinały (Polska)
Środa, 4 sierpnia
2:00-4:03 skateboarding, eliminacje – cztery biegi (Amelia Brodka); 2:00/3:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary); 2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek); 2:05 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn – grupa A (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód); 2:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek); 2:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek); 2:58 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska); 3:35 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn – grupa B (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód); 3:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek); 4:00 lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier); 4:30 lekkoatletyka, finał 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz); 4:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek); 4:53 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska); 5:30 skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)7:00 boks, półfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik); 7:30 boks, półfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska); 9:10 kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław); 10:11 kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław); 11:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)12:00 lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant); 12:05 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek); 12:30 lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek); 13:00 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek); 13:15 lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki); 13:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek); 14:00/15:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary); 14:05 lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski); 14:10 wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław); 14:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek);
Czwartek, 5 sierpnia
2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek); 2:10 lekkoatletyka, eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko); 2:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok w dal (Adrianna Sułek); 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska); 2:50 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem – grupa A (Paweł Wiesiołek)3:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para); 3:00 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała); 3:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem – grupa B (Paweł Wiesiołek); 4:05 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą mężczyzn (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki); 4:43 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet C1 200 m (Dorota Borowska); 4:55 lekkoatletyka, finał 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier); 5:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek); 5:45 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (Paweł Wiesiołek); 6:00 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka (Anna Maliszewska); 6:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek); 8:30 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, pierwszy wyścig (Szymon Sajnok); 9:06 kolarstwo torowe, keirin kobiet, ćwierćfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 9:27 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, drugi wyścig (Szymon Sajnok); 9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km mężczyzn (Łukasz Niedziałek); 9:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak); 9:57 kolarstwo torowe, keirin kobiet, półfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:07 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, trzeci wyścig (Szymon Sajnok); 10:37 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał miejsc 7-12 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:45 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał 1-6 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:55 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, finał (Szymon Sajnok)12:15 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem – grupa A (Paweł Wiesiołek); 12:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4×400 m kobiet; 13:00 lekkoatletyka, półfinał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys); 13:20 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem – grupa B (Paweł Wiesiołek); 14:00 lekkoatletyka, finał 400 m mężczyzn (Karol Zalewski); 14:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 1500 m (Paweł Wiesiołek); 15:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para); godziny nieznane, siatkówka, półfinały (Polska); 22:30 lekkoatletyka, chód na 50 km (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala)
Piątek, 6 sierpnia
2:44 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński); 3:15 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska); 4:21 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński); 7:00 boks, półfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik); 7:30 pięciobój nowoczesny kobiet, pływanie 200 m stylem wolnym (Anna Maliszewska); 7:32 boks, półfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz); 8:45 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka – dodatkowa runda (Anna Maliszewska); 9:16 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km (Katarzyna Zdziebło); 9:58 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet – repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 10:15 kolarstwo torowe, finał madison kobiet (Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik); 10:15 pięciobój nowoczesny kobiet, jeździectwo (Anna Maliszewska); 10:30 wspinaczka sportowa, finał na czas (Aleksandra Mirosław); 11:06 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:30 wspinaczka sportowa, finał boulderingu (Aleksandra Mirosław); 11:53 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet – repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 12:30 pięciobój nowoczesny kobiet, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Anna Maliszewska); 13:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4×400 m mężczyzn13:50 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem kobiet (Maria Andrejczyk); 14:10 wspinaczka sportowa, wielki finał (Aleksandra Mirosław); 14:35 lekkoatletyka, finał 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek); 14:50 lekkoatletyka, finał 1500 m kobiet (Martyna Galant); 15:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)
Sobota, 7 sierpnia
0:00 lekkoatletyka, maraton kobiet (Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach); 2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński); 3:00 siatkówka plażowa, mecz o brązowy medal mężczyzn (polska para); 3:14 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska); 4:30 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para); 4:31 kajakarstwo klasyczne, finał B mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński); 4:39 kajakarstwo klasyczne, finał A mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński); 5:00 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska); 6:30 siatkówka, mecz o trzecie miejsce (Polska); 7:15 boks, finał kobiet do 51 kg (Sandra Drabik); 7:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, pływanie 200 m stylem wolnym (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak); 8:15 boks, finał kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska); 8:30 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 8:45 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka – dodatkowa runda (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak); 8:48 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda9:13 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet – repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 9:19 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda – repasaże; 9:39 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 9:55 kolarstwo torowe, finał madison mężczyzn (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski); 10:15 pięciobój nowoczesny mężczyzn, jeździectwo (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak); 10:55 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet – drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 11:15 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet – wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 12:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak); 12:35 lekkoatletyka, finał skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)13:00 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód); 13:40 lekkoatletyka, finał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys); 14:15 siatkówka, finał turnieju (Polska); 14:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4×400 m kobiet; 14:50 lekkoatletyka, finał sztafety 4×400 m mężczyzn
Niedziela, 8 sierpnia
0:00 lekkoatletyka, maraton mężczyzn (Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski); 3:00 kolarstwo torowe, omnium kobiet – pierwszy wyścig (Daria Pikulik); 3:18 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet – pierwszy wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 3:24 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, ćwierćfinały3:39 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet – drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 3:45 kolarstwo torowe, omnium kobiet – drugi wyścig (Daria Pikulik); 4:03 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet – wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 4:09 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, półfinały4:20 kolarstwo torowe, pierwszy wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 4:26 kolarstwo torowe, omnium kobiet – trzeci wyścig (Daria Pikulik); 4:45 kolarstwo torowe, drugi wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 4:51 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 7-12; 5:00 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 1-6; 5:05 kolarstwo torowe, finał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka); 5:25 kolarstwo torowe, omnium kobiet – finał (Daria Pikulik); 7:15 boks, finał mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz); 7:45 boks, finał kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik); 13:00: ceremonia zamknięcia igrzysk

Poprzedni

48 godzin sport

Następny

Igrzyska sparaliżowane lękiem przed wirusem

Zostaw komentarz