Jak czytać „Trybunę” na urządzeniu mobilnym?

Każdy numer „Trybuny” już od późnego wieczora, poprzedzającego dzień wydania, jest dostępny w wygodnej i prostej w użyciu aplikacji mobilnej. Jeśli więc nie chcesz przegapić wydania dziennika, a do najbliższego kiosku masz nie po drodze lub nie chcesz czekać na listonosza, aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

Jak z niej korzystać? Bardzo prosto:

 • Pobierz na swoje urządzenie aplikację, odpowiednią dla systemu, z którego korzysta twój telefon lub tablet: iOS (urządzenia Apple) lub Android (większość innych urządzeń)
 • Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz listę wydań – najnowszy numer Trybuny zawsze znajdziesz na górze listy
 • Możesz dokonać zakupu wydania bezpośrednio w sklepie z aplikacjami (należność za wydanie lub subskrypcję zostanie natychmiast potrącona z twojej karty kredytowej, podpiętej do konta w sklepie Apple lub Google Play)
 • Po opłaceniu zakupu status wydania zmieni się z „zakup” na „pobierz”, a po pobraniu do pamięci urządzenia pojawi się ikonka „czytaj” – teraz już tylko pora na lekturę.

 

Jeśli jesteś prenumeratorem „Trybuny”, lub chcesz dokonać zakupu prenumeraty cyfrowej lub łączonej (wydanie drukowane + cyfrowe), możesz skorzystać z takiej możliwości, wchodząc w zakładkę „Prenumerata” na stronie www.trybuna.info

W trakcie dokonywania zakupu prenumeraty w sklepie Trybuny zostaniesz poproszony o założenie konta w serwisie. Po dokonaniu płatności, możesz użyć tych samych danych do logowania, które zdefiniowałeś w sklepie, do zalogowania się w aplikacji mobilnej.

 • Stuknij palcem w ikonkę menu / ustawienia
 • Wybierz opcję „Zaloguj się w serwisie wydawcy”
 • Wpisz swoje dane do logowania – po zalogowaniu dostępne wydania powinny niezwłocznie zmienić status na „pobierz”, a następnie na „czytaj”

 

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania!

 

 

11 thoughts on “Jak czytać „Trybunę” na urządzeniu mobilnym?”

 1. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog
  before but after checking through some of
  the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely delighted I found it and I’ll be bookmarking and checking back frequently!

 2. I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic,
  you can earn extra cash every month. You can use the best
  adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for
  more details simply search in gooogle: boorfe’s tips monetize your website

 3. Hi. I see that you don’t update your site too often. I know that writing articles is time consuming
  and boring. But did you know that there is a tool that allows you to create new posts using existing content (from article directories or other websites from
  your niche)? And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.
  Search in google and try: miftolo’s tools

 4. Hello There. I found your blog the use of msn. That is a really smartly written article. I’ll be sure to bookmark it and return to learn extra of your useful info. Thank you for the post. I’ll definitely return.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *