Jak czytać „Trybunę” na urządzeniu mobilnym?

Każdy numer „Trybuny” już od późnego wieczora, poprzedzającego dzień wydania, jest dostępny w wygodnej i prostej w użyciu aplikacji mobilnej. Jeśli więc nie chcesz przegapić wydania dziennika, a do najbliższego kiosku masz nie po drodze lub nie chcesz czekać na listonosza, aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

Jak z niej korzystać? Bardzo prosto:

 • Pobierz na swoje urządzenie aplikację, odpowiednią dla systemu, z którego korzysta twój telefon lub tablet: iOS (urządzenia Apple) lub Android (większość innych urządzeń)
 • Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz listę wydań – najnowszy numer Trybuny zawsze znajdziesz na górze listy
 • Możesz dokonać zakupu wydania bezpośrednio w sklepie z aplikacjami (należność za wydanie lub subskrypcję zostanie natychmiast potrącona z twojej karty kredytowej, podpiętej do konta w sklepie Apple lub Google Play)
 • Po opłaceniu zakupu status wydania zmieni się z „zakup” na „pobierz”, a po pobraniu do pamięci urządzenia pojawi się ikonka „czytaj” – teraz już tylko pora na lekturę.

 

Jeśli jesteś prenumeratorem „Trybuny”, lub chcesz dokonać zakupu prenumeraty cyfrowej lub łączonej (wydanie drukowane + cyfrowe), możesz skorzystać z takiej możliwości, wchodząc w zakładkę „Prenumerata” na stronie www.trybuna.info

W trakcie dokonywania zakupu prenumeraty w sklepie Trybuny zostaniesz poproszony o założenie konta w serwisie. Po dokonaniu płatności, możesz użyć tych samych danych do logowania, które zdefiniowałeś w sklepie, do zalogowania się w aplikacji mobilnej.

 • Stuknij palcem w ikonkę menu / ustawienia
 • Wybierz opcję „Zaloguj się w serwisie wydawcy”
 • Wpisz swoje dane do logowania – po zalogowaniu dostępne wydania powinny niezwłocznie zmienić status na „pobierz”, a następnie na „czytaj”

 

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania!

 

 

Prenumerata

Wydawca  proponuje  skorzystanie z oferty prenumeraty redakcyjnej Dziennika Trybuna. Zaletą tego rozwiązania jest minimum formalności i niższa cena oraz dowolny okres rozpoczęcia i zakończenia prenumeraty. Wadą – czas oczekiwania na dostawę w formie listu, którą realizuje Poczta Polska.

Aby zamówić prenumeratę wystarczy:

– wysłać maila  na adres prenumerata@trybuna.info – zachęcamy do tego  rozwiązania

– wysłać droga listową wycięty z gazety i uzupełniony kupon

– wpłacić na konto Polish Scientific Group Sp. z o.o., ul. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa, nr 18 2130 0004 2001 0690 2589 0001 kwotę odpowiadającą  ilości tygodni prenumeraty i jej rodzaju

W każdym przypadku konieczne jest  podanie daty rozpoczęcia prenumeraty, ilości tygodni zamówienia prenumeraty, jej rodzaju i adresu dostawy .

Prenumeratę realizujemy od wskazanej w zamówieniu daty, ewentualny blankiet do wpłaty wysyłamy  dla osób, które  go potrzebują.

Prenumeratę przyjmujemy tylko na krotność okresów tygodniowych, od 4 tygodni w górę. Rodzaje  prenumeraty tygodniowej:

 • wysyłka  trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki), pocztą zwykła  w cenie  – 10 zł za tydzień
 • wysyłka  dwa razy w tygodniu (poniedziałki i piątki), pocztą priorytetową  w cenie  – 10,50  zł za tydzień
 • wysyłka  jeden raz w tygodniu (piątki), pocztą zwykłą w cenie  – 7,50  zł za tydzień
 • wysyłka  jeden raz w tygodniu (piątki), pocztą priorytetową w cenie  – 8,50  zł za tydzień

Regulamin prenumeraty

 

{loadposition prenumerata}