25 stycznia 2023

loader

Terminarz i wyniki Euro 2020/21

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

Grupa A

1. kolejka

Turcja – Włochy 0:3

Walia – Szwajcaria 1:1

2. kolejka (środa, 16 czerwca)

Turcja – Walia (Baku, godz. 18:00)

Włochy – Szwajcaria (Rzym, 21:00)

3. kolejka (niedziela, 20 czerwca)

Szwajcaria – Turcja (Baku, 18:00)

Włochy – Walia (Rzym, 18:00)

1. Włochy 1 3 3:0

2. Szwajcaria 1 1 1:1

– Walia 1 1 1:1

4. Turcja 1 0 0:3

GRUPA B

  1. kolejka (sobota, 12 czerwca)
    Dania – Finlandia 0:1
    Belgia – Rosja 3:0
  2. kolejka
    Finlandia – Rosja (środa, 16 czerwca, Petersburg, godz. 15:00)
    Dania – Belgia (czwartek, 17 czerwca, Kopenhaga, 18:00)
  3. kolejka (poniedziałek, 21 czerwca)
    Rosja – Dania (Kopenhaga, 21:00)
    Finlandia – Belgia (Petersburg, 21:00)
  1. Belgia 1 3 3:0
  2. Finlandia 1 3 1:0
  3. Dania 1 0 0:1
  4. Rosja 1 0 0:3

GRUPA C

  1. kolejka (niedziela, 13 czerwca)
    Austria – Macedonia Północna (Bukareszt, 18:00)
    Holandia – Ukraina (Amsterdam, 21:00)
  2. kolejka (czwartek, 17 czerwca)
    Ukraina – Macedonia Północna (Bukareszt, 15:00)
    Holandia – Austria (Amsterdam, 21:00)
  3. kolejka (poniedziałek, 21 czerwca)
    Macedonia Północna – Holandia (Amsterdam, 18:00)
    Ukraina – Austria (Bukareszt, 18:00)
  1. Holandia
  2. Ukraina
  3. Austria
  4. Macedonia Płn.

GRUPA D

  1. kolejka
    Anglia – Chorwacja (niedziela, 13 czerwca, Londyn, 15:00)
    Szkocja – Czechy (poniedziałek, 14 czerwca, Glasgow, 15:00)
  2. kolejka (piątek, 18 czerwca)
    Chorwacja – Czechy (Glasgow, 18:00)
    Anglia – Szkocja (Londyn, 21:00)
  3. kolejka (wtorek, 22 czerwca)
    Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21:00)
    Czechy – Anglia (Londyn, 21:00)
  1. Anglia
  2. Chorwacja
  3. Czechy
  4. Szkocja

GRUPA E

  1. kolejka (poniedziałek, 14 czerwca)
    Polska – Słowacja (Petersburg, 18:00)
    Hiszpania – Szwecja (Sewilla, 21:00)
  2. kolejka
    Szwecja – Słowacja (piątek, 18 czerwca, Petersburg, 15:00)
    Hiszpania – Polska (sobota, 19 czerwca, Sewilla, 21:00)
  3. kolejka (środa, 23 czerwca)
    Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18:00)
    Szwecja – Polska (Petersburg, 18:00)
  1. Polska
  2. Hiszpania
  3. Szwecja
  4. Słowacja

GRUPA F

  1. kolejka (wtorek, 15 czerwca)
    Węgry – Portugalia (Budapeszt, 18:00)
    Francja – Niemcy (Monachium, 21:00)
  2. kolejka (sobota, 19 czerwca)
    Węgry – Francja Budapeszt, 15:00)
    Portugalia – Niemcy (Monachium, 18:00)
  3. kolejka (środa, 23 czerwca)
    Portugalia – Francja (Budapeszt, 21:00)
    Niemcy – Węgry (Monachium, 21:00)
  1. Niemcy
  2. Portugalia
  3. Francja
  4. Węgry

Jan T. Kowalski

Poprzedni

Euro 2020/21: Początek turnieju w cieniu dramatu

Następny

Siatkówka: Polacy dostali lanie od Brazylii

Zostaw komentarz