Miś na miarę

Przegląd ostatnich wydarzeń w polskim szołbiznesie.

 

Ryszard Petru założył nową partię, ale najwyraźniej o tym zapomniał. „Ja teraz tworzę partię Razem. Przepraszam, partię Teraz. Partię Teraz, przepraszam” – powiedział w rozmowie z TVN24.
Nawet nie zauważył, że przypadkiem wymyślił najlepszą dla siebie nazwę partii: Partię Przepraszam.

***

Zespół projektowy Centralnego Portu Komunikacyjnego w Barnowie zaprezentował logo lotniska. Dołączone do niego zdjęcia przedstawiały projekt holenderskiego portu Schiphol, który ma powstać do 2023 roku. Użyto ich bez praw autorskich. To tak jak całe państwo PiS.

 

***

Syn Mariusza Kamińskiego pracuje w Banku Światowym, syn Ryszarda Czarneckiego w MON/ Czyżby Beata Szydło była jedyną z partii, która nie pomogła załatwić synowi roboty?

 

***

Nowoodsłonięty pomnik Lecha Kaczyńskiego, który stanął w Warszawie na Placu Piłsudskiego, nie ma obrączki na palcu. Rzeźbiarz zapomniał ją zaprojektować. Pomyłka, to ten drugi ma koty!

 

***

Katarzyna Lubnauer napisała na Twitterze, że PiS nie ma już polityków, z którymi może iść do centrum, ponieważ „wiadomo było, że Morawiecki szybko się zurzyje”. Oficjalnie przekroczyła rubikonia nieuctwa.