Polska Izraelem Europy

Małgorzata Kulbaczewska-Figat
Ci wstrętni okupanci

uchodźcy Litwa

Hasło Polska Izraelem Europy staje się jeszcze bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Jesteśmy już praktycznie państwem frontowym hodowanym do toczenia cudzych wojen. Lokalny lotniskowiec dla interesów obcych krajów.

Z jednej strony od dawna zbroimy się do wojny z Rosją, a teraz jeszcze z własnej woli otoczymy się murem i będziemy za cały Zachód prać jego brudy katując uchodźców i realizując mokre sny faszoli o byciu twierdzą przeciw obcym. Mury runą, mury runą… Aż zbudujemy większy mur przeciw uciekającym przed wojnami… Kraj Solidarności na pełnej.
I jakże szybko walka o „wolną Białoruś” przerodziła się w budowę granicznych umocnień oraz odcinanie się od Białorusi murem. PiS chce się w ten sposób zasłużyć europejskiej prawicy i będzie nawet bardziej bezlitosny wobec uchodźców niż państwa UE, które doprowadziły do setek zgonów na morzu.

Szykujcie się na życie w fantazji militarystów, w poczuciu bycia oblężoną fortecą i przy ciągłej nagonce na bezradnych uciekinierów ze zdewastowanych krajów… Poland First To Fight, for imperialism.

Poprzedni

Żegnamy przyjaciela

Następny

Porozmawiajmy o Kevinie/Koranie…

Zostaw komentarz