Wyniki 5. kolejki Ligi Mistrzów UEFA

Wyniki Ligi Mistrzów UEFA 2019/2020:

Grupa A

1. kolejka

Club Brugge – Galatasaray Stambuł 0:0

Paris Saint-Germain – Real Madryt 3:0

2. kolejka

Real Madryt – Club Brugge 2:2

Galatasaray Stambuł – Paris Saint-Germain 0:1

3. kolejka

Galatasaray Stambuł – Real Madryt 0:1

Club Brugge – Paris Saint-Germain 0:5

4. kolejka

Real Madryt – Galatasaray Stambuł 6:0

Paris Saint-Germain – Club Brugge 1:0

5. kolejka

Real Madryt – Paris Saint-Germain 2:2

Galatasaray Stambuł – Club Brugge 1:1

1. Paris Saint-Germain     5 13  12:2

2. Real Madryt                 5   8  11:7

3. Club Brugge                5   3   3:9

4. Galatasaray Stambuł  5   2   1:9

Grupa B

1. kolejka

Olympiacos Pireus – Tottenham Hotspurn 2:2

Bayern Monachium – Crvena Zvezda Belgrad 3:0

2. kolejka

Tottenham Hotspur – Bayern Monachium 2:7

Crvena Zvezda Belgrad – Olympiacos Pireus 3:1

3. kolejka

Tottenham Hotspur – Crvena Zvezda Belgrad 5:0

Olympiacos Pireus – Bayern Monachium 2:3

4. kolejka

Bayern Monachium – Olympiacos Pireus 2:0

Crvena Zvezda Belgrad – Tottenham Hotspur 0:4

5. kolejka

Crvena Zvezda Belgrad – Bayern Monachium 0:6

Tottenham Hotspur – Olympiacos Pireus 4:2

1. Bayern Monachium        5 15 21:4

2. Tottenham Hotspur       5 10 17:11

3. Crvena Zvezda Belgrad 5   3 3:19

4. Olympiacos Pireus         5   1 7:14

Group C

1. kolejka

Dinamo Zagrzeb – Atalanta Bergamo 4:0

Szachtar Donieck – Manchester City 0:3

2. kolejka

Manchester City – Dinamo Zagrzeb 2:0

Atalanta Bergamo – Szachtar Donieck 1:2

3. kolejka

Manchester City – Atalanta Bergamo 5:1

Szachtar Donieck – Dinamo Zagrzeb 2:2

4. kolejka

Atalanta Bergamo – Manchester City 1:1

Dinamo Zagrzeb – Szachtar Donieck 3:2

5. kolejka

Atalanta Bergamo – Dinamo Zagrzeb 2:0

Manchester City – Szachtar Donieck 1:1

1. Manchester City     5   11   12:3

2. Dinamo Zagrzeb    5     7     9:8

3. Szachtar Donieck   5     5     7:10

4. Atalanta Bergamo  5    4     3:12

Grupa D

1. kolejka

Atletico Madryt – Juventus Turyn 2:2

Bayer Leverkusen – Lokomotiw Moskwa 1:2

2. kolejka

Juventus Turyn – Bayern Leverkusen 3:0

Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt 0:2

3. kolejka

Juventus Turyn – Lokomotiw Moskwa 2:1

Atletico Madryt – Bayern Leverkusen 1:0

4. kolejka

Lokomotiw Moskwa – Juventus Turyn 1:2

Bayern Leverkusen – Atletico Madryt 2:1

5. kolejka

Lokomotiw Moskwa – Bayern Leverkusen 0:2

Juventus Turyn – Atletico Madryt 1:0

1. Juventus Turyn            5   13  10:4

2. Atletico Madryt           5     7    6:5

3. Bayer Leverkusen        5     6    5:7

4. Lokomotiw Moskwa    5     3    4:9

Grupa E

1. kolejka

SSC Napoli – FC Liverpool 2:0

RB Salzburg – KRC Genk 6:2

2. kolejka

KRC Genk – SSC Napoli 0:0

FC Liverpool – RB Salzburg 4:3

3. kolejka

KRC Genk – FC Liverpool 1:4

RB Salzburg – SSC Napoli 2:3

4. kolejka

FC Liverpool – KRC Genk 2:1

SSC Napoli – RB Salzburg 1:1

5. kolejka

FC Liverpool – SSC Napoli 1:1

KRC Genk – RB Salzburg 1:4

1. FC Liverpool     5   10   11:8

2. SSC Napoli       5     9     7:4

3. RB Salzburg     5     7   16:11

4. KRC Genk         5     1     5:16

Grupa F

1. kolejka

Inter Mediolan – Slavia Praga 1:1

Borussia Dortmund – FC Barcelona 0:0

2. kolejka

Slavia Praga – Borussia Dortmund 0:2

FC Barcelona – Inter Mediolan 2:1

3. kolejka

Slavia Praga – FC Barcelona 1:2

Inter Mediolan – Borussia Dortmund 2:0

4. kolejka

FC Barcelona – Slavia Praga 0:0

Borussia Dortmund – Inter Mediolan 3:2

5. kolejka

FC Barcelona – Borussia Dortmund 3:1

Slavia Praga – Inter Mediolan 1:3

1. FC Barcelona                5     11   7:3

2. Inter Mediolan            5       7   9:7

3. Borussia Dortmund    5       7   6:7

4. Slavia Praga                 5      2 3:8

Grupa G

1. kolejka

Olympique Lyon – Zenit Petersburg 1:1

Benfica Lizbona – RB Lipsk 1:2

2. kolejka

Zenit Petersburg – Benfica Lizbona 3:1

RB Lipsk – Olympique Lyon 0:2

3. kolejka

RB Lipsk – Zenit Petersburg 2:1

Benfica Lizbona – Olympique Lyon 2:1

4. kolejka

Zenit Petersburg – RB Lipsk 0:2

Olympique Lyon – Benfica Lizbona 3:1

5. kolejka

Zenit Petersburg – Olympique Lyon 2:0

RB Lipsk – Benfica Lizbona 2:2

1. RB Lipsk                   5   10   8:6

2. Zenit Petersburg     5     7   7:6

3. Olympique Lyon      5     7   7:6

4. Benfica Lizbona       5     4   7:11

Grupa H

1. kolejka

Ajax Amsterdam – OSC Lille 3:0

Chelsea Londyn – Valencia CF 0:1

2. kolejka

Valencia CF – Ajax Amsterdam 0:3

OSC Lille – Chelsea Londyn 1:2

3. kolejka

Ajax Amsterdam – Chelsea Londyn 0:1

OSC Lille – Valencia CF 1:1

4. kolejka

Chelsea Londyn – Ajax Amsterdam 4:4

Valencia CF – OSC Lille 4:1

5. kolejka

Valencia CF – Chelsea Londyn 2:2

OSC Lille – Ajax Amsterdam 0:2

1. Ajax Amsterdam     5   10   12:5

2. Valencia CF             5     8     8:7

3. Chelsea Londyn      5     8     9:8

4. OSC Lille                 5     1     3:12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *