10 lipca 2024

loader

Wyniki eliminacji UEFA Euro 2020

ELIMINACJE EURO 2020

Grupa A

1. kolejka

Bułgaria – Czarnogóra 1:1, Anglia – Czechy 5:0

2. kolejka

Kosowo – Bułgaria 1:1, Czarnogóra – Anglia 1:5

3. kolejka

Czechy – Bułgaria 2:1, Czarnogóra – Kosowo 1:1

4. kolejka

Bułgaria – Kosowo 2:3, Czechy – Czarnogóra 3:0

5. kolejka

Anglia – Bułgaria 4:0, Kosowo – Czechy 2:1

6. kolejka

Anglia – Kosowo 5:3, Czarnogóra – Czechy 0:3

1. Anglia           4  12  19:4

2. Czechy          5   9   9:8

3. Kosowo         5   8 10:10

4. Czarnogóra   5   2   3:13

5. Bułgaria         5   2   5:8

Grupa B

1. kolejka

Luksemburg – Litwa 2:1, Portugalia – Ukraina 0:0

2. kolejka

Luksemburg – Ukraina 1:2, Portugalia – Serbia 1:1

3. kolejka

Litwa – Luksemburg 1:1, Ukraina – Serbia 5:0

4. kolejka

Serbia – Litwa 4:1, Ukraina – Luksemburg 1:0

5. kolejka

Litwa – Ukraina 0:3, Serbia – Portugalia 2:4

6. kolejka

Litwa – Portugalia 1:5, Luksemburg – Serbia 1:3

1. Ukraina           5   13   11:1

2. Portugalia       4    8   10:4

3. Serbia             5    7   10:12

4. Luksemburg   5    4     5:8

5. Litwa              5    1     4:15

Grupa C

1. kolejka

Holandia – Białoruś 4:0, Irlandia Północna – Estonia 2:0

2. kolejka

Holandia – Niemcy 2:3, Irlandia Północna – Białoruś 2:1

3. kolejka

Białoruś – Niemcy 0:2, Estonia – Irlandia Północna 1:2

4. kolejka

Niemcy – Estonia 8:0, Białoruś – Irlandia Północna 0:1

5. kolejka

Niemcy – Holandia 2:4, Estonia – Białoruś 1:2

6. kolejka

Estonia – Holandia 0:4, Irlandia Płn – Niemcy 0:2

1. Niemcy          5    12   17:6

2. Irlandia Płn    5   12     7:4

3. Holandia        4    9   14:5

4. Białoruś          5    3     3:10

5. Estonia          5     0     2:18

Grupa D

1. kolejka

Gruzja – Szwajcaria 0:2, Gibraltar – Irlandia 0:1

2. kolejka

Irlandia – Gruzja 1:0, Szwajcaria – Dania 3:3

3. kolejka

Gruzja – Gibraltar 3:0, Dania – Irlandia 1:1

4. kolejka

Dania – Gruzja 5:1, Irlandia – Gibraltar 2:0

5. kolejka

Gibraltar – Dania 6:0, Irlandia – Szwajcaria 1:1

6. kolejka

Gruzja – Dania 0:0, Szwajcaria – Gibraltar 4:0

1. Irlandia           5   11   6:2

2. Dania             5   9   15:5

3. Szwajcaria      4   8   10:4

4. Gruzja            5   4   4:8

5. Gibraltar        5   0   0:16

Grupa E

1. kolejka

Chorwacja – Azerbejdżan 2:1, Słowacja – Węgry 2:0

2. kolejka

Walia – Słowacja 1:0, Węgry – Chorwacja 2:1

3. kolejka

Chorwacja – Walia 2:1, Azerbejdżan – Węgry 1:3

4. kolejka

Azerbejdżan – Słowacja 1:5, Węgry – Walia 1:0

5. kolejka

Słowacja – Chorwacja 0:4, Walia – Azerbejdżan 2:1

6. kolejka

Azerbejdżan – Chorwacja 1:1, Węgry – Słowacja 1:2

Chorwacja          5  10   10:5

Słowacja             5   9     9:7

Węgry                 5   9     7:6

Walia                  4   6     4:4

Azerbejdżan       5   1     5:13

Grupa F

1. kolejka

Malta – Wyspy Owcze 2:1, Szwecja – Rumunia 2:1, Hiszpania – Norwegia 2:1

2. kolejka

Malta – Hiszpania 0:2, Norwegia – Szwecja 3:3, Rumunia – Wyspy Owcze 4:1

3. kolejka

Wyspy Owcze – Hiszpania 1:4, Norwegia – Rumunia 2:2, Szwecja – Malta 3:0

4. kolejka

Wyspy Owcze – Norwegia 0:2, Malta – Rumunia 0:4, Hiszpania – Szwecja 3:0

5. kolejka

Wyspy Owcze – Szwecja 0:4, Norwegia – Malta 2:0, Rumunia – Hiszpania 1:2

6. kolejka

Rumunia – Malta 1:0, Hiszpania – Wyspy Owcze 4:0, Szwecja – Norwegia 1:1

Hiszpania               6   18   17:3

Szwecja                  6   11   13:8

Rumunia                6   10   13:7

Norwegia              6    9   11:8

Malta                    6    3     2:13

Wyspy Owcze       6    0    3:20

Grupa G

1. kolejka

Austria – Polska 0:1, Macedonia Północna – Łotwa 3:1, Izrael – Słowenia 1:1

2. kolejka

Polska – Łotwa 2:0, Izrael – Austria 4:2, Słowenia – Macedonia Płn 1:1

3. kolejka

Macedonia Płn – Polska 0:1, Łotwa – Izrael 0:3, Austria – Słowenia 1:0

4. kolejka

Polska – Izrael 4:0, Łotwa – Słowenia 0:5, Macedonia Płn – Austria 1:4

5. kolejka

Macedonia Północna – Izrael 1:1, Słowenia – Polska 2:0, Austria – Łotwa 6:0

6. kolejka

Polska – Austria 0:0, Słowenia – Izrael 3:2, Łotwa – Macedonia Płn 0:2

Polska                6   13    8:2

Słowenia            6   11  12:5

Austria               6   10 13:6

Izrael                 6     8 11:11

Macedonia       6     8    8:8

Łotwa               6     0    1:21

Grupa H

1. kolejka

Albania – Turcja 0:2

Andora – Islandia 0:2

Mołdawia – Francja 1:4

2. kolejka

Turcja – Mołdawia 4:0

Andora – Albania 0:3

Francja – Islandia 4:0

3. kolejka

Islandia – Albania 1:0

Mołdawia – Andora 1:0

Turcja – Francja 2:0

4. kolejka

Albania – Mołdawia 2:0

Andora – Francja 0:4

Islandia – Turcja 2:1

5. kolejka

Islandia – Mołdawia 3:0

Turcja – Andora 1:0

Francja – Albania 4:1

6. kolejka

Albania – Islandia 4:2

Francja – Andora 3:0

Mołdawia – Turcja 0:4

Francja           6   15   19:4

Turcja             6   15   14:2

Islandia          5   12     8:5

Albania          6    9   10:9

Mołdawia       6    3    2:17

Andora          6    0    0:14

Grupa I

1. kolejka

Kazachstan – Szkocja 3:0

Cypr – San Marino 5:0

Belgia – Rosja 3:1

2. kolejka

Kazachstan – Rosja 0:4

San Marino – Szkocja 0:2

Cypr – Belgia 0:2

3. kolejka

Rosja – San Marino 9:0

Belgia – Kazachstan 3:0

Szkocja – Cypr 2:1

4. kolejka

Kazachstan – San Marino 4:0

Belgia – Szkocja 3:0

Rosja – Cypr 1:0

5. kolejka

Cypr – Kazachstan 1:1

San Marino – Belgia 0:4

Szkocja – Rosja 1:2

6. kolejka

Rosja – Kazachstan 1:0

San Marino – Cypr 0:4

Szkocja – Belgia 0:4

Belgia             6   18  19:1

Rosja              6   15 18:4

Cypr               6     7 11:6

Kazachstan    6     7   8:9

Szkocja          6     6   5:13

San Marino   6     0   0:28

Grupa J

1. kolejka

Bośnia i Hercegowina – Armenia 2:1

Włochy – Finlandia 2:0

Liechtenstein – Grecja 0:2

2. kolejka

Armenia – Finlandia 0:2

Bośnia i Hercegowina – Grecja 2:2

Włochy – Liechtenstein 6:0;

3. kolejka

Armenia – Liechtenstein 3:0

Finlandia – Bośnia i Hercegowina 2:0

Grecja – Włochy 0:3

4. kolejka

Grecja – Armenia 2:3

Włochy – Bośnia i Hercegowina 2:1

Liechtenstein – Finlandia 0:2

5. kolejka

Armenia – Włochy 1:3

Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein 5:0

Finlandia – Grecja 1:0

6. kolejka

Armenia – Bośnia i Hercegowina 4:2

Finlandia – Włochy 1:2

Grecja – Liechtenstein 1:1

Włochy                   6   18 18:3

Finlandia                 6   12 8:4

Armenia                  6    9  12:11

B i H                        6    7   12:11

Grecja                     6    5   7:10

Liechtenstein          6    1   1:19

Jan T. Kowalski

Poprzedni

Polacy filarami Europy

Następny

Popis Cristiano Ronaldo na Litwie

Zostaw komentarz