Wyniki Ligi Mistrzów UEFA

LIGA MISTRZÓW 2020/2021

Grupa A

1. kolejka

Bayern Monachium – Atletico Madryt 4:0

RB Salzburg – Lokomotiw Moskwa 2:2

2. kolejka (27 października)

Lokomotiw Moskwa – Bayern Monachium

Altetico Madryt – RB Salzburg

3. kolejka (3 listopada)

Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt

RB Salzburg – Bayern Monachium

4. kolejka (25 listopada)

Bayern Monachium – RB Salzburg

Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa

5. kolejka (1 grudnia)

Atletico Madryt – Bayern Monachium

Lokomotiw Moskwa – RB Salzburg

6. kolejka (9 grudnia)

Bayern Monachium – Lokomotiw Moskwa

RB Salzburg – Atletico Madryt

1. Bayern Monachium 1 3 4:0

2. Lokomotiw Moskwa 1 1 2:2

– RB Salzburg 1 1 2:2

4. Atletico Madryt 1 0 0:4

Grupa B

1. kolejka

Real Madryt – Szachtar Donieck 2:3

Inter Mediolan – Borussia Moenchengladbach 2:2

2. kolejka (27 października)

Szachtar Donieck – Inter Mediolan

Borussia Moenchengladbach – Real Madryt

3. kolejka (3 listopada)

Szachtar Donieck – Borussia Moenchengladbach

Real Madryt – Inter Mediolan

4. kolejka (25 listopada)

Borussia Moenchengladbach – Szachtar Donieck

Inter Mediolan – Real Madryt

5. kolejka (1 grudnia)

Borussia Moenchengladbach – Inter Mediolan

Szachtar Donieck – Real Madryt

6. kolejka (9 grudnia)

Real Madryt – Borussia Moenchengladbach

Inter Mediolan – Szachtar Donieck

1. Szachtar Donieck 1 3 3:2

2. Borussia M’gladbach 1 1 2:2

– Inter Mediolan 1 1 2:2

4. Real Madryt 1 0 2:3

Group C

1. kolejka

Manchester City – FC Porto 3:1

Olympiakos Pireus – Olympique Marsylia 1:0

2. kolejka (27 października)

FC Porto – Olympiakos Pireus

Olympique Marsylia – Manchester City

3. kolejka (3 listopada)

FC Porto – Olympique Marsylia

Manchester City – Olympiakos Pireus

4. kolejka (25 listopada)

Olympique Marsylia – FC Porto

Olympiakos Pireus – Manchester City

5. kolejka (1 grudnia)

Olympique Marsylia – Olympiakos Pireus

FC Porto – Manchester City

6. kolejka (9 grudnia)

Manchester City – Olympique Marsylia

Olympiakos Pireus – FC Porto

1. Manchester City 1 3 3:1

2. Olympiakos Pireus 1 3 1:0

3. Olympique Marsylia 1 0 0:1

4. FC Porto 1 0 1:3

Grupa D

1. kolejka

Ajax Amsterdam – FC Liverpool 0:1

FC Midtjylland – Atalanta Bergamo 0:4

2. kolejka (27 października)

Atalanta Bergamo – Ajax Amsterdam

FC Liverpool – FC Midtjylland

3. kolejka (3 listopada)

Atalanta Bergamo – FC Liverpool

FC Midtjylland – Ajax Amsterdam

4. kolejka (25 listopada)

FC Liverpool – Atalanta Bergamo

Ajax Amsterdam – FC Midtjylland

5. kolejka (1 grudnia)

FC Liverpool – Ajax Amsterdam

Atalanta Bergamo – FC Midtjylland

6. kolejka (9 grudnia)

Ajax Amsterdam – Atalanta Bergamo

FC Midtjylland – FC Liverpool

6. kolejka (9 grudnia)

1. Atalanta Bergamo 1 3 4:0

2. FC Liverpool 1 3 1:0

3. Ajax Amsterdam 1 0 0:1

4. FC Midtjylland 1 0 0:4

Grupa E

1. kolejka

Chelsea Londyn – FC Sevilla 0:0

Stade Rennes – FK Krasnodar 1:1

2. kolejka (28 października)

FC Sevilla – Stade Rennes

FK Krasnodar – Chelsea Londyn

3. kolejka (4 listopada)

FC Sevilla – FK Krasnodar

Chelsea Londyn – Stade Rennes

4. kolejka (24 listopada)

FK Krasnodar – FC Sevilla

Stade Rennes – Chelsea Londyn

5. kolejka (2 grudnia)

FK Krasnodar – Stade Rennes

FC Sevilla – Chelsea Londyn

6. kolejka (8 grudnia)

Chelsea Londyn – FK Krasnodar

Stade Rennes – FC Sevilla

1. FK Krasnodar 1 1 1:1

– Stede Rennes 1 1 1:1

3. FC Sevilla 1 1 0:0

– Chelsea Londyn 1 1 0:0

Grupa F

1. kolejka

Zenit Petersburg – Club Brugge 1:2

Lazio Rzym – Borussia Dortmund 3:1

2. kolejka (28 października)

Borussia Dortmund – Zenit Petersburg

Club Brugge – Lazio Rzym

3. kolejka (4 listopada)

Club Brugge – Borussia Dortmund

Zenit Petersburg – Lazio Rzym

4. kolejka (24 listopada)

Borussia Dortmund – Club Brugge

Lazio Rzym – Zenit Petersburg

5. kolejka (2 grudnia)

Borussia Dortmund – Lazio Rzym

Club Brugge – Zenit Petersburg

6. kolejka (8 grudnia)

Zenit Petersburg – Borussia Dortmund

Lazio Rzym – Club Brugge

1. Lazio Rzym 1 3 3:1

2. Club Brugge 1 3 2:1

2. Zenit Petersburg 1 0 1:2

3. Borussia Dortmund 1 0 1:3

Grupa G

1. kolejka

FC Barcelona – Ferencvaros Budapeszt 5:1

Dynamo Kijów – Juventus Turyn 0:2

2. kolejka (28 października)

Juventus Turyn – FC Barcelona

Ferencvaros Budapeszt – Dynamo Kijów

3. kolejka (4 listopada)

Ferencvaros Budapeszt – Juventus Turyn

FC Barcelona – Dynamo Kijów

4. kolejka (24 listopada)

Juventus Turyn – Ferencvaros Budapeszt

Dynamo Kijów – FC Barcelona

5. kolejka (2 grudnia)

Juventus Turyn – Dynamo Kijów

Ferencvaros Budapeszt – FC Barcelona

6. kolejka (8 grudnia)

FC Barcelona – Juventus Turyn

Dynamo Kijów – Ferencvaros Budapeszt

1. FC Barcelona 1 3 5:1

2. Juventus Turyn 1 3 2:0

3. Dynamo Kijów 1 0 0:2

4. Ferencvaros 1 0 1:5

Grupa H

1. kolejka

Paris Saint-Germain – Manchester United 1:2

RB Lipsk – Istanbul Basaksehir 2:0

2. kolejka (28 października)

Istanbul Basaksehir – Paris Saint-Germain

Manchester United – RB Lipsk

3. kolejka (4 listopada)

RB Lipsk – Paris Saint-Germain

Istanbul Basaksehir – Manchester United

4. kolejka (24 listopada)

Paris Saint-Germain – RB Lipsk

Manchester United – Istanbul Basaksehir

5. kolejka (2 grudnia)

Manchester United – Paris Saint-Germain

Istanbul Basaksehir – RB Lipsk

6. kolejka (8 grudnia)

Paris Saint-Germain – Istanbul Basaksehir

RB Lipsk – Manchester United

1. RB Lipsk 1 3 2:0

2. Manchester United 1 3 2:1

3. Paris Saint-Germain 1 0 1:2

4. Istanbul Basaksehir 1 0 0:2