POKOLENIA rekomendują Gadzinowskiego

Redakcja
POKOLENIA rekomendują Gadzinowskiego

Uchwała Zarządu warszawskiej organizacji Stowarzyszenia POKOLENIA w sprawie wyborów parlamentarnych 2019 roku.

Stowarzyszenia POKOLENIA jako organizacja obywatelska, skupiająca ludzi, którym bliska jest troska o stan spraw naszej Ojczyzny , zawsze aktywnie uczestniczyła w wielkich wydarzeniach politycznych mających miejsce w naszym kraju. Mając to na uwadze Zarząd Krajowy Stowarzyszenia zebrany na posiedzeniu w dniu 28 czerwca 2019 roku postanowił:
1. Uznać, że zbliżające się wybory do Sejmu i Senatu RP są zasadniczym wyzwaniem dla wszystkich sił społecznych i politycznych sprzeciwiających się marszowi od pryncypiów demokracji i wolności. Są okazją odsunięcia od władzy polityków prawicy, którzy fałszywie interpretują historie i niegodnie obchodzą się z dorobkiem wielu pokoleń Polek i Polaków.
2. Uznać, że miejsce POKOLEŃ jest – jak zawsze – po stronie sił postępu i demokracji, zawsze razem z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, który jest partią najbliższą przekonaniom członkiń i członków POKOLEŃ.
3. Wezwać wszystkie członkinie i członków POKOLEŃ do aktywnego udziału w kampanii wyborczej razem z naszymi sojusznikami i partnerami politycznymi.
4. Zwrócić się do naszych partnerów w tej kampanii o uwzględnienie na listach wyborczych i udzielenie poparcia kandydatom do Senatu oraz do Sejmu RP zgłoszonym przez Stowarzyszenie POKOLENIA.

W nawiązaniu do powyższej Uchwały Zarząd warszawskiej organizacji Stowarzyszenia POKOLENIA postanawia:

1. Udzielić rekomendacji w wyborach do Sejmu koledze Piotrowi Gadzinowskiemu – redaktorowi naczelnemu dziennika „Trybuna”, byłemu działaczowi organizacji młodzieżowych, sympatykowi naszego Stowarzyszenia.
2. Zwrócić się z apelem do naszych członków i sympatyków o oddanie głosu na Piotra Gadzinowskiego, który na liście nr 3 do sejmu z Komitetu Wyborczego SLD w Warszawie jest umieszczony na ostatnim miejscu.

Zarząd Warszawskiej Organizacji Stowarzyszenia POKOLENIA

Poprzedni

Klincz trwa

Następny

Jednak będą rozmowy?

Zostaw komentarz