Terminarz i wyniki Euro 2020/2021

GRUPA A

GRUPA A

  1. kolejka
    Turcja – Włochy 0:3
    Walia – Szwajcaria 1:1
  2. kolejka (środa, 16 czerwca)
    Turcja – Walia 0:2
    Włochy – Szwajcaria 3:0
  3. kolejka (niedziela, 20 czerwca)
    Szwajcaria – Turcja 3:1
    Włochy – Walia 1:0
  1. Włochy 3 9 7:0 awans
  2. Walia 3 4 3:2 awans
  3. Szwajcaria 3 4 4:5
  4. Turcja 3 0 1:8

GRUPA B

GRUPA B

  1. kolejka (sobota, 12 czerwca)
    Dania – Finlandia 0:1
    Belgia – Rosja 3:0
  2. kolejka
    Finlandia – Rosja 0:1
    Dania – Belgia 1:2
  3. kolejka (poniedziałek, 21 czerwca)
    Rosja – Dania 1:4
    Finlandia – Belgia 0:2
  1. Belgia 3 9 7:1
  2. Dania 3 3 5:4
  3. Finlandia 3 3 1:3
  4. Rosja 3 3 2:7

GRUPA C

GRUPA C

  1. kolejka (niedziela, 13 czerwca)
    Austria – Macedonia Północna 3:1
    Holandia – Ukraina 3:2
  2. kolejka (czwartek, 17 czerwca)
    Ukraina – Macedonia Północna 2:1
    Holandia – Austria 2:0
  3. kolejka (poniedziałek, 21 czerwca)
    Macedonia Płn. – Holandia 0:3
    Ukraina – Austria 1:3
  1. Holandia 3 9 8:2
  2. Austria 3 6 4:3
  3. Ukraina 3 3 4:5
  4. Macedonia 3 0 2:8

Grupa D

  1. kolejka
    Anglia – Chorwacja 1:0
    Szkocja – Czechy 0:2
  2. kolejka (piątek, 18 czerwca)
    Chorwacja – Czechy 1:2
    Anglia – Szkocja 0:0
  3. kolejka (wtorek, 22 czerwca)
    Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21:00)
    Czechy – Anglia (Londyn, 21:00)
  1. Czechy 2 4 3:1
  2. Anglia 2 4 1:0
  3. Chorwacja 2 1 1:2
  4. Szkocja 2 1 0:2

GRUPA E

  1. kolejka (poniedziałek, 14 czerwca)
    Polska – Słowacja 1:2
    Hiszpania – Szwecja 0:0
  2. kolejka
    Szwecja – Słowacja 1:0
    Hiszpania – Polska 1:1
  3. kolejka (środa, 23 czerwca)
    Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18:00)
    Szwecja – Polska (Petersburg, 18:00)
  1. Szwecja 2 4 1:0
  2. Słowacja 2 3 2:2
  3. Hiszpania 2 2 1:1
  4. Polska 2 1 2:3

GRUPA F

  1. kolejka (wtorek, 15 czerwca)
    Węgry – Portugalia 0:3
    Francja – Niemcy 1:0
  2. kolejka (sobota, 19 czerwca)
    Węgry – Francja 1:1
    Portugalia – Niemcy 2:4
  3. kolejka (środa, 23 czerwca)
    Portugalia – Francja (Budapeszt, 21:00)
    Niemcy – Węgry (Monachium, 21:00)
  1. Francja 2 4 2:1
  2. Portugalia 2 3 5:4
  3. Niemcy 2 3 4:3
  4. Węgry 2 1 1:4

Sobota, 26 czerwca

  1. 2A – 2B (18:00, Amsterdam)
  2. 1A – 2C (21:00, Londyn)
    Niedziela, 27 czerwca
  3. 1B – 3A/3D/3E/3F
    (21:00, Sewilla)
  4. 1C – 3D/3E/3F
    (18:00, Budapeszt)
    Poniedziałek, 28 czerwca
  5. 2D – 2E (18:00, Kopenhaga)
  6. 1F – 3A/3B/3C
    (21:00, Bukareszt)
    Wtorek, 29 czerwca
  7. 1E – 3A/3B/3C/3D
    (21:00, Glasgow)
  8. 1D – 2F (18:00, Londyn);
    TERMINARZ 1/4 FINAŁU:
    Piątek, 2 lipca
    I. zwycięzca 6 – zwycięzca 5 (18:00, Petersburg)
    II. zwycięzca 3 – zwycięzca 2 (21:00, Monachium)
    Sobota, 3 lipca
    III. zwycięzca 7 – zwycięzca 8 (21:00, Rzym)
    IV. zwycięzca 4 – zwycięzca 1 (18:00, Baku)
    TERMINARZ 1/2 FINAŁU:
    Wtorek, 6 lipca
    Zwycięzca I – zwycięzca II (21:00, Londyn)
    Środa, 7 lipca
    zwycięzca IV – zwycięzca III (21:00, Londyn)
    FINAŁ EURO 2020:
    Niedziela, 11 lipca
    (21:00, Londyn)