Wyniki 2. kolejki Ligi Mistrzów UEFA

LIGA MISTRZÓW 2020/2021

Grupa A

1. kolejka

Bayern Monachium – Atletico Madryt 4:0

RB Salzburg – Lokomotiw Moskwa 2:2

2. kolejka (27 października)

Lokomotiw Moskwa – Bayern Monachium 1:2

Altetico Madryt – RB Salzburg 3:2

3. kolejka (3 listopada)

Lokomotiw Moskwa – Atletico Madryt

RB Salzburg – Bayern Monachium

4. kolejka (25 listopada)

Bayern Monachium – RB Salzburg

Atletico Madryt – Lokomotiw Moskwa

5. kolejka (1 grudnia)

Atletico Madryt – Bayern Monachium

Lokomotiw Moskwa – RB Salzburg

6. kolejka (9 grudnia)

Bayern Monachium – Lokomotiw Moskwa

RB Salzburg – Atletico Madryt

  1. Bayern Monachium 2 6 6:1

2. Atletico Madryt 2 3 3:6

3. RB Salzburg 2 1 4:5

4. Lokomotiw Moskwa 2 1 3:4

Grupa B

1. kolejka

Real Madryt – Szachtar Donieck 2:3

Inter Mediolan – Borussia Moenchengladbach 2:2

2. kolejka (27 października)

Szachtar Donieck – Inter Mediolan 0:0

Borussia Moenchengladbach – Real Madryt 2:2

3. kolejka (3 listopada)

Szachtar Donieck – Borussia Moenchengladbach

Real Madryt – Inter Mediolan

4. kolejka (25 listopada)

Borussia Moenchengladbach – Szachtar Donieck

Inter Mediolan – Real Madryt

5. kolejka (1 grudnia)

Borussia Moenchengladbach – Inter Mediolan

Szachtar Donieck – Real Madryt

6. kolejka (9 grudnia)

Real Madryt – Borussia Moenchengladbach

Inter Mediolan – Szachtar Donieck

  1. Szachtar Donieck 2 4 3:2

2. Borussia M’gladbach 2 2 4:4

3. Inter Mediolan 2 2 2:2

4. Real Madryt 2 1 4:5

Group C

1. kolejka

Manchester City – FC Porto 3:1

Olympiakos Pireus – Olympique Marsylia 1:0

2. kolejka (27 października)

FC Porto – Olympiakos Pireus 2:0

Olympique Marsylia – Manchester City 0:3

3. kolejka (3 listopada)

FC Porto – Olympique Marsylia

Manchester City – Olympiakos Pireus

4. kolejka (25 listopada)

Olympique Marsylia – FC Porto

Olympiakos Pireus – Manchester City

5. kolejka (1 grudnia)

Olympique Marsylia – Olympiakos Pireus

FC Porto – Manchester City

6. kolejka (9 grudnia)

Manchester City – Olympique Marsylia

Olympiakos Pireus – FC Porto

  1. Manchester City 2 6 6:1

2. FC Porto 2 3 3:3

3. Olympiakos Pireus 2 3 1:2

4. Olympique Marsylia 2 0 0:4

Grupa D

1. kolejka

Ajax Amsterdam – FC Liverpool 0:1

FC Midtjylland – Atalanta Bergamo 0:4

2. kolejka (27 października)

Atalanta Bergamo – Ajax Amsterdam 2:2

FC Liverpool – FC Midtjylland 2:0

3. kolejka (3 listopada)

Atalanta Bergamo – FC Liverpool

FC Midtjylland – Ajax Amsterdam

4. kolejka (25 listopada)

FC Liverpool – Atalanta Bergamo

Ajax Amsterdam – FC Midtjylland

5. kolejka (1 grudnia)

FC Liverpool – Ajax Amsterdam

Atalanta Bergamo – FC Midtjylland

6. kolejka (9 grudnia)

Ajax Amsterdam – Atalanta Bergamo

FC Midtjylland – FC Liverpool

  1. FC Liverpool 2 6 3:0

2. Atalanta Bergamo 2 4 6:2

3. Ajax Amsterdam 2 1 2:3

4. FC Midtjylland 2 0 0:6

Grupa E

1. kolejka

Chelsea Londyn – FC Sevilla 0:0

Stade Rennes – FK Krasnodar 1:1

2. kolejka (28 października)

FC Sevilla – Stade Rennes 1:0

FK Krasnodar – Chelsea Londyn 0:4

3. kolejka (4 listopada)

FC Sevilla – FK Krasnodar

Chelsea Londyn – Stade Rennes

4. kolejka (24 listopada)

FK Krasnodar – FC Sevilla

Stade Rennes – Chelsea Londyn

5. kolejka (2 grudnia)

FK Krasnodar – Stade Rennes

FC Sevilla – Chelsea Londyn

6. kolejka (8 grudnia)

Chelsea Londyn – FK Krasnodar

Stade Rennes – FC Sevilla

  1. Chelsea Londyn 2 4 4:0

2. FC Sevilla 2 4 1:0

3. Stade Rennes 2 1 1:2

4. FK Krasnodar 2 1 1:5

Grupa F

1. kolejka

Zenit Petersburg – Club Brugge 1:2

Lazio Rzym – Borussia Dortmund 3:1

2. kolejka (28 października)

Borussia Dortmund – Zenit Petersburg 2:0

Club Brugge – Lazio Rzym 1:1

3. kolejka (4 listopada)

Club Brugge – Borussia Dortmund

Zenit Petersburg – Lazio Rzym

4. kolejka (24 listopada)

Borussia Dortmund – Club Brugge

Lazio Rzym – Zenit Petersburg

5. kolejka (2 grudnia)

Borussia Dortmund – Lazio Rzym

Club Brugge – Zenit Petersburg

6. kolejka (8 grudnia)

Zenit Petersburg – Borussia Dortmund

Lazio Rzym – Club Brugge

1. Lazio Rzym 2 4 4:2

2. Club Brugge 2 4 3:2

3. Borussia Dortmund 2 3 3:3

4. Zenit Petersburg 2 0 1:4

Grupa G

1. kolejka

FC Barcelona – Ferencvaros Budapeszt 5:1

Dynamo Kijów – Juventus Turyn 0:2

2. kolejka (28 października)

Juventus Turyn – FC Barcelona 0:2

Ferencvaros Budapeszt – Dynamo Kijów 2:2

3. kolejka (4 listopada)

Ferencvaros Budapeszt – Juventus Turyn

FC Barcelona – Dynamo Kijów

4. kolejka (24 listopada)

Juventus Turyn – Ferencvaros Budapeszt

Dynamo Kijów – FC Barcelona

5. kolejka (2 grudnia)

Juventus Turyn – Dynamo Kijów

Ferencvaros Budapeszt – FC Barcelona

6. kolejka (8 grudnia)

FC Barcelona – Juventus Turyn

Dynamo Kijów – Ferencvaros Budapeszt

1. FC Barcelona 2 6 7:1

2. Juventus Turyn 2 3 2:2

3. Dynamo Kijów 2 1 2:4

4. Ferencvaros 2 1 3:7

Grupa H

1. kolejka

Paris Saint-Germain – Manchester United 1:2

RB Lipsk – Istanbul Basaksehir 2:0

2. kolejka (28 października)

Istanbul Basaksehir – Paris Saint-Germain 0:2

Manchester United – RB Lipsk 5:0

3. kolejka (4 listopada)

RB Lipsk – Paris Saint-Germain

Istanbul Basaksehir – Manchester United

4. kolejka (24 listopada)

Paris Saint-Germain – RB Lipsk

Manchester United – Istanbul Basaksehir

5. kolejka (2 grudnia)

Manchester United – Paris Saint-Germain

Istanbul Basaksehir – RB Lipsk

6. kolejka (8 grudnia)

Paris Saint-Germain – Istanbul Basaksehir

RB Lipsk – Manchester United

  1. Manchester United 2 6 7:1

2. Paris Saint-Germain 2 3 3:2

3. RB Lipsk 2 3 2:5

4. Istanbul Basaksehir 2 0 0:4