Wyniki eliminacji MŚ Katar 2022

GRUPA A

  1. kolejka
    Portugalia – Azerbejdżan 1:0
    Serbia – Irlandia 3:2
  2. kolejka
    Irlandia – Luksemburg 0:1
    Serbia – Portugalia 2:2
  3. kolejka
    Azerbejdżan – Serbia 1:2
    Luksemburg – Portugalia 1:3
  1. Portugalia 3 7 6:3
  2. Serbia 3 7 7:5
  3. Luksemburg 2 3 2:3
  4. Azerbejdżan 2 0 1:3
  5. Irlandia 2 0 2:4

GRUPA B

  1. kolejka
    Hiszpania – Grecja 1:1
    Szwecja – Gruzja 1:0
  2. kolejka
    Gruzja – Hiszpania 1:2
    Kosowo – Szwecja 0:3
  3. kolejka
    Grecja – Gruzja 1:1
    Hiszpania – Kosowo 3:1
  1. Hiszpania 3 7 6:3
  2. Szwecja 2 6 4:0
  3. Grecja 2 2 2:2
  4. Gruzja 3 1 2:4
  5. Kosowo 2 0 1:6

GRUPA C

  1. kolejka
    Bułgaria – Szwajcaria 1:3
    Włochy – Irlandia Północna 2:0
  2. kolejka
    Bułgaria – Włochy 0:2
    Szwajcaria – Litwa 1:0
  3. kolejka
    Litwa – Włochy 0:2
    Irlandia Północna – Bułgaria 0:0
  1. Włochy 3 9 6:0
  2. Szwajcaria 2 6 4:1
  3. Irlandia Północna 2 1 0:2
  4. Bułgaria 3 1 1:5
  5. Litwa 2 0 0:3

GRUPA D

  1. kolejka
    Finlandia – Bośnia i Hercegowina 2:2
    Francja – Ukraina 1:1
  2. kolejka
    Kazachstan – Francja 0:2
    Ukraina – Finlandia 1:1
  3. kolejka
    Bośnia i Hercegowina – Francja 0:1
    Ukraina – Kazachstan 1:1
  1. Francja 3 7 4:1
  2. Ukraina 3 3 3:3
  3. Finlandia 2 2 3:3
  4. Bośnia i Hercegowina 2 1 2:3
  5. Kazachstan 2 1 1:3

GRUPA E

  1. kolejka
    Belgia – Walia 3:1
    Estonia – Czechy 2:6
  2. kolejka
    Białoruś – Estonia 4:2
    Czechy – Belgia 1:1
  3. kolejka
    Belgia – Białoruś 8:0
    Walia – Czechy 1:0

GRUPA E

  1. kolejka
    Belgia – Walia 3:1
    Estonia – Czechy 2:6
  2. kolejka
    Białoruś – Estonia 4:2
    Czechy – Belgia 1:1
  3. kolejka
    Belgia – Białoruś 8:0
    Walia – Czechy 1:0

GRUPA E

  1. kolejka
    Belgia – Walia 3:1
    Estonia – Czechy 2:6
  2. kolejka
    Białoruś – Estonia 4:2
    Czechy – Belgia 1:1
  3. kolejka
    Belgia – Białoruś 8:0
    Walia – Czechy 1:0
  1. Belgia 3 7 12:2
  2. Czechy 3 4 7:4
  3. Walia 2 3 2:3
  4. Białoruś 2 3 4:10
  5. Estonia 2 0 4:10

GRUPA F

  1. kolejka
    Izrael – Dania 0:2
    Mołdawia – Wyspy Owcze 1:1
    Szkocja – Austria 2:2
  2. kolejka
    Dania – Mołdawia 8:0
    Austria – Wyspy Owcze 3:1
    Izrael – Szkocja 1:1
  3. kolejka
    Austria – Dania 0:4
    Mołdawia – Izrael 1:4
    Szkocja – Wyspy Owcze 4:0

GRUPA G

  1. kolejka
    Turcja – Holandia 4:2
    Gibraltar – Norwegia 0:3
    Łotwa – Czarnogóra 1:2
  2. kolejka
    Czarnogóra – Gibraltar 4:1
    Norwegia – Turcja 0:3
    Holandia – Łotwa 2:0
  3. kolejka
    Gibraltar – Holandia 0:7
    Czarnogóra – Norwegia 0:1
    Turcja – Łotwa 3:3

GRUPA H

  1. kolejka
    Cypr – Słowacja 0:0
    Malta – Rosja 1:3
    Słowenia – Chorwacja 1:0
  2. kolejka
    Rosja – Słowenia 2:1
    Chorwacja – Cypr 1:0
    Słowacja – Malta 2:2
  3. kolejka
    Cypr – Słowenia 1:0
    Chorwacja – Malta 3:0
    Słowacja – Rosja 2:1

GRUPA I

  1. kolejka
    Węgry – Polska 3:3
    Anglia – San Marino 5:0
    Andora – Albania 0:1
  2. kolejka
    Polska – Andora 3:0
    Albania – Anglia 0:2
    San Marino – Węgry 0:3
  3. kolejka
    Anglia – Polska 2:1
    Andora – Węgry 1:4
    San Marino – Albania 0:2

GRUPA J

  1. kolejka
    Niemcy – Islandia 3:0
    Liechtenstein – Armenia 0:1
    Rumunia – Macedonia Północna 3:2
  2. kolejka
    Armenia – Islandia 2:0
    Macedonia Północna – Liechtenstein 5:0
    Rumunia – Niemcy 0:1
  3. kolejka
    Armenia – Rumunia 3:2
    Niemcy – Macedonia Północna 1:2
    Liechtenstein – Islandia 1:4

GRUPA F

  1. kolejka
    Izrael – Dania 0:2
    Mołdawia – Wyspy Owcze 1:1
    Szkocja – Austria 2:2
  2. kolejka
    Dania – Mołdawia 8:0
    Austria – Wyspy Owcze 3:1
    Izrael – Szkocja 1:1
  3. kolejka
    Austria – Dania 0:4
    Mołdawia – Izrael 1:4
    Szkocja – Wyspy Owcze 4:0
  1. Dania 3 9 14:0
  2. Szkocja 3 5 7:3
  3. Izrael 3 4 5:4
  4. Austria 3 4 5:7
  5. Wyspy Owcze 3 1 2:8
  6. Mołdawia 3 1 2:13

GRUPA G

  1. kolejka
    Turcja – Holandia 4:2
    Gibraltar – Norwegia 0:3
    Łotwa – Czarnogóra 1:2
  2. kolejka
    Czarnogóra – Gibraltar 4:1
    Norwegia – Turcja 0:3
    Holandia – Łotwa 2:0
  3. kolejka
    Gibraltar – Holandia 0:7
    Czarnogóra – Norwegia 0:1
    Turcja – Łotwa 3:3
  1. Turcja 3 7 10:5
  2. Holandia 3 6 11:4
  3. Czarnogóra 3 6 6:3
  4. Norwegia 3 6 4:3
  5. Łotwa 3 1 4:7
  6. Gibraltar 3 0 1:14

GRUPA H

  1. kolejka
    Cypr – Słowacja 0:0
    Malta – Rosja 1:3
    Słowenia – Chorwacja 1:0
  2. kolejka
    Rosja – Słowenia 2:1
    Chorwacja – Cypr 1:0
    Słowacja – Malta 2:2
  3. kolejka
    Cypr – Słowenia 1:0
    Chorwacja – Malta 3:0
    Słowacja – Rosja 2:1
  1. Chorwacja 3 6 4:1
  2. Rosja 3 6 6:4
  3. Słowacja 3 5 4:3
  4. Cypr 3 4 1:1
  5. Słowenia 3 3 2:3
  6. Malta 3 1 3:8

GRUPA I

  1. kolejka
    Węgry – Polska 3:3
    Anglia – San Marino 5:0
    Andora – Albania 0:1
  2. kolejka
    Polska – Andora 3:0
    Albania – Anglia 0:2
    San Marino – Węgry 0:3
  3. kolejka
    Anglia – Polska 2:1
    Andora – Węgry 1:4
    San Marino – Albania 0:2
  1. Anglia 3 9 9:1
  2. Węgry 3 7 10:4
  3. Albania 3 6 3:2
  4. Polska 3 4 7:5
  5. Andora 3 0 1:8
  6. San Marino 3 0 0:10

GRUPA J

  1. kolejka
    Niemcy – Islandia 3:0
    Liechtenstein – Armenia 0:1
    Rumunia – Macedonia Północna 3:2
  2. kolejka
    Armenia – Islandia 2:0
    Macedonia Północna – Liechtenstein 5:0
    Rumunia – Niemcy 0:1
  3. kolejka
    Armenia – Rumunia 3:2
    Niemcy – Macedonia Północna 1:2
    Liechtenstein – Islandia 1:4
  1. Armenia 3 9 6:2
  2. Macedonia 3 6 9:4
  3. Niemcy 3 6 5:2
  4. Rumunia 3 3 5:6
  5. Islandia 3 3 4:6
  6. Liechtenstein 3 0 1:10