10 lipca 2024

loader

Wyniki eliminacji Euro 2020

WYNIKI I TABELE ELIMINACJI EURO 2020

Grupa A

1. kolejka: Bułgaria – Czarnogóra 1:1, Anglia – Czechy 5:0; 2. kolejka: Kosowo – Bułgaria 1:1, Czarnogóra – Anglia 1:5; 3. kolejka: Czechy – Bułgaria 2:1, Czarnogóra – Kosowo 1:1; 4. kolejka: Bułgaria – Kosowo 2:3, Czechy – Czarnogóra 3:0; 5. kolejka: Anglia – Bułgaria 4:0, Kosowo – Czechy 2:1; 6. kolejka: Anglia – Kosowo 5:3, Czarnogóra – Czechy 0:3; 7. kolejka: Czechy – Anglia 2:1, Czarnogóra – Bułgaria 0:0; 8. kolejka: Bułgaria – Anglia 0:6, Kosowo – Czarnogóra 2:0; 9. kolejka: Kosowo – Czarnogóra 2:1, Anglia – Czarnogóra 7:0; 10. kolejka: Bułgaria – Czechy 1:0, Kosowo – Anglia 0:4.

Anglia            8   21   37:6

Czechy           8   15   13:11

Kosowo          8   11   13:16

Bułgaria         8     6     6:17

Czarnogóra    8     3    3:22

Grupa B

1. kolejka: Luksemburg – Litwa 2:1, Portugalia – Ukraina 0:0; 2. kolejka: Luksemburg – Ukraina 1:2, Portugalia – Serbia 1:1; 3. kolejka: Litwa – Luksemburg 1:1, Ukraina – Serbia 5:0; 4. kolejka: Serbia – Litwa 4:1, Ukraina – Luksemburg 1:0; 5. kolejka: Litwa – Ukraina 0:3, Serbia – Portugalia 2:4; 6. kolejka: Litwa – Portugalia 1:5, Luksemburg – Serbia 1:3; 7. kolejka: Portugalia – Luksemburg 3:0, Ukraina – Litwa 2:0; 8. kolejka: Litwa – Serbia 1:2, Ukraina – Portugalia 2:1; 9. kolejka: Portugalia – Litwa 6:0, Serbia – Luksemburg 3:2; 10. kolejka: Serbia – Ukraina 2:2, Luksemburg – Portugalia 0:2.

Ukraina               8   20   17:4

Portugalia           8   17   22:6

Serbia                 8   14   17:17

Luksemburg       8     4     7:16

Litwa                  8      1    5:25

Grupa C

1. kolejka: Holandia – Białoruś 4:0, Irlandia Północna – Estonia 2:0; 2. kolejka: Holandia – Niemcy 2:3, Irlandia Płn – Białoruś 2:1; 3. kolejka: Białoruś – Niemcy 0:2, Estonia – Irlandia Płn 1:2; 4. kolejka: Niemcy – Estonia 8:0, Białoruś – Irlandia Płn 0:1; 5. kolejka: Niemcy – Holandia 2:4, Estonia – Białoruś 1:2; 6. kolejka: Estonia – Holandia 0:4, Irlandia Płn – Niemcy 0:2; 7. kolejka: Białoruś – Estonia 0:0, Holandia – Irlandia Płn 3:1; 8. kolejka: Białoruś – Holandia 1:2, Estonia – Niemcy 0:3; 9. kolejka: Irlandia Płn – Holandia 0:0, Niemcy – Białoruś 4:0; 10. kolejka: Niemcy – Irlandia Płn 6:1, Holandia – Estonia 5:0.

Niemcy            8    21     30:7

Holandia         8    19     24:7

Irlandia Płn     8     13      9:13

Białoruś          8       4      4:16

Estonia           8       1      2:26

Grupa D

1. kolejka: Gruzja – Szwajcaria 0:2, Gibraltar – Irlandia 0:1; 2. kolejka: Irlandia – Gruzja 1:0, Szwajcaria – Dania 3:3; 3. kolejka: Gruzja – Gibraltar 3:0, Dania – Irlandia 1:1; 4. kolejka: Dania – Gruzja 5:1, Irlandia – Gibraltar 2:0; 5. kolejka: Gibraltar – Dania 6:0, Irlandia – Szwajcaria 1:1; 6. kolejka: Gruzja – Dania 0:0, Szwajcaria – Gibraltar 4:0; 7. kolejka: Gruzja – Irlandia 0:0, Dania – Szwajcaria 1:0; 8. kolejka: Gibraltar – Gruzja 2:3, Szwajcaria – Irlandia 2:0; 9. kolejka: Dania – Gibraltar 6:0, Szwajcaria – Gruzja 1:0; 10. kolejka: Irlandia – Dania 1:1, Gibraltar – Szwajcaria 1:6.

Szwajcaria     8    17    19:6

Dania            8    16    23:6

Irlandia          8    13     7:5

Gruzja          8        8     7:11

Gibraltar       8       0     3:31

Grupa E

1. kolejka: Chorwacja – Azerbejdżan 2:1, Słowacja – Węgry 2:0; 2. kolejka: Walia – Słowacja 1:0, Węgry – Chorwacja 2:1; 3. kolejka: Chorwacja – Walia 2:1, Azerbejdżan – Węgry 1:3; 4. kolejka: Azerbejdżan – Słowacja 1:5, Węgry – Walia 1:0; 5. kolejka: Słowacja – Chorwacja 0:4, Walia – Azerbejdżan 2:1; 6. kolejka: Azerbejdżan – Chorwacja 1:1, Węgry – Słowacja 1:2; 7. kolejka: Chorwacja – Węgry 3:0, Słowacja – Walia 1:1; 8. kolejka: Węgry – Azerbejdżan 1:0, Walia – Chorwacja 1:1; 9. kolejka: Azerbejdżan – Walia 0:2, Chorwacja – Słowacja 3:1; 10. kolejka: Słowacja – Azerbejdżan 2:0, Walia – Węgry 2:0.

Chorwacja        8    17    17:7

Walia                8    14   10:6

Słowacja           8    13   13:11

Węgry              8     12     8:11

Azerbejdżan     8      1     5:18

Grupa F

1. kolejka: Malta – Wyspy Owcze 2:1, Szwecja – Rumunia 2:1, Hiszpania – Norwegia 2:1; 2. kolejka: Malta – Hiszpania 0:2, Norwegia – Szwecja 3:3, Rumunia – Wyspy Owcze 4:1; 3. kolejka: Wyspy Owcze – Hiszpania 1:4, Norwegia – Rumunia 2:2, Szwecja – Malta 3:0; 4. kolejka: Wyspy Owcze – Norwegia 0:2, Malta – Rumunia 0:4, Hiszpania – Szwecja 3:0; 5. kolejka: Wyspy Owcze – Szwecja 0:4, Norwegia – Malta 2:0, Rumunia – Hiszpania 1:2; 6. kolejka: Rumunia – Malta 1:0, Hiszpania – Wyspy Owcze 4:0, Szwecja – Norwegia 1:1; 7. kolejka: Wyspy Owcze – Rumunia 0:3, Malta – Szwecja 0:4, Norwegia – Hiszpania 1:1; 8. kolejka: Wyspy Owcze – Malta 1:0, Rumunia – Norwegia 1:1, Szwecja – Hiszpania 1:1; 9. kolejka: Hiszpania – Malta 7:0, Rumunia – Szwecja 0:2, Norwegia – Wyspy Owcze 4:0; 10. kolejka: Hiszpania – Rumunia 5:0, Szwecja – Wyspy Owcze 3:0, Malta – Norwegia 1:2.

Hiszpania          10   26   31:5

Szwecja             10   21   23:9

Norwegia          10   17   19:11

Rumunia           10   14   17:15

Wyspy Owcze   10     3     4:30

Malta                 10    3     3:27

Grupa G

1. kolejka: Austria – Polska 0:1, Macedonia Północna – Łotwa 3:1, Izrael – Słowenia 1:1; 2. kolejka: Polska – Łotwa 2:0, Izrael – Austria 4:2, Słowenia – Macedonia Płn 1:1; 3. kolejka: Macedonia Płn – Polska 0:1, Łotwa – Izrael 0:3, Austria – Słowenia 1:0; 4. kolejka: Polska – Izrael 4:0, Łotwa – Słowenia 0:5, Macedonia Płn – Austria 1:4; 5. kolejka

Macedonia Płn – Izrael 1:1, Słowenia – Polska 2:0, Austria – Łotwa 6:0; 6. kolejka: Polska – Austria 0:0, Słowenia – Izrael 3:2, Łotwa – Macedonia Płn 0:2; 7. kolejka: Łotwa – Polska 0:3, Macedonia Płn – Słowenia 2:1, Austria – Izrael 3:1; 8. kolejka: Polska – Macedonia Płn 2:0, Słowenia – Austria 0:1, Izrael – Łotwa 3:1; 9. kolejka: Izrael – Polska 1:2, Austria – Macedonia Płn 2:1, Słowenia – Łotwa 1:0; 10. kolejka: Polska – Słowenia 3:2, Macedonia Płn – Izrael 1:0, Łotwa – Austria 1:0.

Polska                  10   25   18:5

Austria                 10   19   19:9

Macedonia          10   14   12:13

Słowenia             10   14   16:11

Izrael                   10   11   16:18

Łotwa                 10      3   3:28

Grupa H

1. kolejka: Albania – Turcja 0:2, Andora – Islandia 0:2, Mołdawia – Francja 1:4; 2. kolejka: Turcja – Mołdawia 4:0, Andora – Albania 0:3, Francja – Islandia 4:0; 3. kolejka: Islandia – Albania 1:0, Mołdawia – Andora 1:0, Turcja – Francja 2:0; 4. kolejka: Albania – Mołdawia 2:0, Andora – Francja 0:4, Islandia – Turcja 2:1; 5. kolejka: Islandia – Mołdawia 3:0, Turcja – Andora 1:0, Francja – Albania 4:1; 6. kolejka: Albania – Islandia 4:2, Francja – Andora 3:0; Mołdawia – Turcja 0:4; 7. kolejka: Andora – Mołdawia 1:0, Islandia – Francja 0:1, Turcja – Albania 1:0; 8. kolejka: Francja – Turcja 1:1, Islandia – Andora 2:0, Mołdawia – Albania 0:4; 9. kolejka: Turcja – Islandia 0:0, Albania – Andora 2:2, Francja – Mołdawia 2:1; 10. kolejka: Albania – Francja 0:2, Andora – Turcja 0:2, Mołdawia – Islandia 1:2.

Francja           10   25   25:6

Turcja            10   23   18:3

Islandia         10   19   14:11

Albania          10   13   16:14

Andora          10     4     3:20

Mołdawia     10      3     4:26

Grupa I

1. kolejka: Kazachstan – Szkocja 3:0, Cypr – San Marino 5:0, Belgia – Rosja 3:1; 2. kolejka: Kazachstan – Rosja 0:4, San Marino – Szkocja 0:2, Cypr – Belgia 0:2; 3. kolejka: Rosja – San Marino 9:0, Belgia – Kazachstan 3:0, Szkocja – Cypr 2:1; 4. kolejka: Kazachstan – San Marino 4:0, Belgia – Szkocja 3:0, Rosja – Cypr 1:0; 5. kolejka: Cypr – Kazachstan 1:1, San Marino – Belgia 0:4, Szkocja – Rosja 1:2; 6. kolejka: Rosja – Kazachstan 1:0, San Marino – Cypr 0:4, Szkocja – Belgia 0:4; 7. kolejka: Kazachstan – Cypr 1:2, Belgia – San Marino 9:0, Rosja – Szkocja 4:0; 8. kolejka: Kazachstan – Belgia 0:2, Cypr – Rosja 0:5, Szkocja – San Marino 6:0; 9. kolejka: Rosja – Belgia 1:4, Cypr – Szkocja 1:2, San Marino – Kazachstan 1:3; 10. kolejka: Belgia – Cypr 6:1, San Marino – Rosja 0:5, Szkocja – Kazachstan 3:1.

Belgia               10   30   40:3

Rosja                10   24   33:8

Szkocja             10   15   16:19

Cypr                 10   10   15:20

Kazachstan       10   10   13:17

San Marino      10      0    1:51

Grupa J

1. kolejka: Bośnia i Hercegowina – Armenia 2:1, Włochy – Finlandia 2:0, Liechtenstein – Grecja 0:2; 2. kolejka: Armenia – Finlandia 0:2, BiH – Grecja 2:2, Włochy – Liechtenstein 6:0; 3. kolejka: Armenia – Liechtenstein 3:0, Finlandia – BiH 2:0, Grecja – Włochy 0:3; 4. kolejka: Grecja – Armenia 2:3, Włochy – BiH 2:1, Liechtenstein – Finlandia 0:2; 5. kolejka: Armenia – Włochy 1:3, BiH – Liechtenstein 5:0, Finlandia – Grecja 1:0; 6. kolejka: Armenia – BiH 4:2, Finlandia – Włochy 1:2, Grecja – Liechtenstein 1:1; 7. kolejka: BiH – Finlandia 4:1, Włochy – Grecja 2:0, Liechtenstein – Armenia 1:1; 8. kolejka: Finlandia – Armenia 3:0, Grecja – BiH 2:1, Liechtenstein – Włochy 0:5; 9. kolejka: Finlandia – Liechtenstein 3:0, Armenia – Grecja 0:1, BiH – Włochy 0:3; 10. kolejka: Włochy – Armenia 9:1, Grecja – Finlandia 2:1, Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina 0:3.

Włochy                                     10   30   37:4

Finlandia                                  10   18   16:10

Grecja                                      10   14    12:14

Bośnia i Hercegowina               10   13   20:17

Armenia                                   10    10   14:25

Liechtenstein                           10      2      2:31

Jan T. Kowalski

Poprzedni

Kane najlepszym strzelcem eliminacji

Następny

Lewy znów napędzał biało-czerwonych

Zostaw komentarz